Rozrywka i wypoczynek » Sport

NoVa Park zaprasza na Piżamową Masę Rowerową

Przed nami kolejna masa rowerowa, której partnerem jest NoVa Park. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia będzie PIŻAMA PARTY! Przejażdżka ulicami Gorzowa wystartuje w sobotę 15 czerwca o godzinie 20.30 spod Placu Grunwaldzkiego. Swój finał będzie mieć pod NoVa Park.

Masa rowerowa w Gorzowie to już tradycja. Przejazdy miłośników jednośladów ulicami miasta są regularnie organizowane od kilku lat. Najbliższa edycja będzie jednak nietypowa. Gorzowianie wyruszą w miasto w sobotę 15 czerwca o godzinie 20.30 ubrani w … piżamy! Na uczestnika oraz uczestniczkę wydarzenia ubranych w najbardziej oryginalne piżamy czekają upominki – odpowiednio karta podarunkowa na zakupy w salonie 4F w NoVa Park i gadżety oraz karta podarunkowa na zakupy w salonie Apart w NoVa Park i gadżety. Dodatkowo, każdy rowerzysta biorący udział w masie rowerowej otrzyma niespodziankę – fluorescencyjną opaskę.

 

Trasa „Piżamowej Masy Rowerowej” będzie przebiegać ulicami: Plac Grunwaldzki – Mieszka I – Roosvelta – Słowiańska – Fredry – Długosza – Marcinkowskiego – Matejki – Al. Konstytucji 3 Maja – Estkowskiego – Wybickiego – Jagiełły – Warszawska – Trasa Nadwarciańska – Kasprzaka – Koniawska – Wiatraczna – Kobylogórska – Most Koniawski – Mazowiecka – Przemysłowa – NoVa Park.

 

„Takiego przejazdu rowerowego Gorzów jeszcze nie widział! W najbliższą sobotę miłośnicy jednośladów opuszczą swoje sypialnie i udadzą się na piżamową przejażdżkę ulicami Gorzowa! Zapraszamy wszystkich do wspólnej jazdy! Wskakuj na rower i pokaż, że umiesz się bawić” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Piżamowa Masa Rowerowa wystartuje z Placu Grunwaldzkiego w sobotę 15 czerwca o godzinie 20.30. Trasa ulicami miasta o długości 13 kilometrów zakończy się o godzinie 21.30 na placu przed NoVa Park. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Levi’s/Lee Cooper, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »