Kultura, sztuka » Kultura

NoVa Park zaprasza na rodzinny piknik

NoVa Park zaprasza na rodzinny piknik
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższy weekend, 17-19 lipca, w godzinach 13.00-18.00 NoVa Park zaprasza na drugi lipcowy piknik rodzinny.

Tematem przewodnim zabawy będzie piracka przygoda! Na najmłodszych klientów centrum czekają dmuchańce, liczne zabawy i animacje oraz kącik kreatywny. Z kolei dorośli będą mogli zrelaksować się w specjalnej strefie plażowania.

Od piątku do niedzieli w godzinach 13.00-18.00 na wszystkie rodziny spędzające wakacje w mieście czeka moc atrakcji i niespodzianek w NoVa Park. W programie wydarzenia m.in. kolorowe dmuchańce, warsztaty plastyczne, wspólne śpiewanie szant, malowanie buziek i zabawy sportowe. Obecność na evencie „Ahoj Przygodo!” osłodzi najmłodszym także darmowa wata cukrowa oraz liczne upominki. Atrakcje zaplanowano także dla dorosłych, na których czeka specjalna strefa relaksu, w której będzie można odpocząć na leżakach i wspólnie cieszyć się chwilą wolnego.

„Cieszymy się, że zeszłotygodniowy piknik przyciągnął do NoVa Park tak liczne grono klientów. Jestem przekonana, że także tym razem zainteresowanie piknikiem będzie duże, w szczególności, że zapowiada się piękna pogoda. Już dziś zapraszam wszystkie rodziny z Gorzowa i okolic do wspólnej zabawy oraz aktywnego udziału w przygotowanych atrakcjach” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »