Moda » Odzież

NoVa Park zaprasza na Weekend Zniżek z magazynami Avanti i Logo

NoVa Park zaprasza na Weekend Zniżek z magazynami Avanti i Logo
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 31 sierpnia – 2 września klienci NoVa Park będą mogli skorzystać ze specjalnych zniżek przygotowanych przez magazyny Avanti i LOGO w ramach ogólnopolskiej akcji rabatowej. Partnerem wydarzenia jest NoVa Park.

We wrześniowym numerze magazynów Avanti i LOGO na czytelników czeka ponad 250 kuponów rabatowych uprawniających do zniżek sięgających nawet 70%. Klienci NoVa Park będą mogli skorzystać z promocji dostępnych w 28 salonach oraz punktach usługowych i gastronomicznych – 4F, Badura, Berlin Doner Kebap, Big Star, CCC, Coccodrillo, Deichmann, Douglas, Esotiq, Gatta, Giacomo Conti, Golden Rose, House, Lavard, Monnari, Moodo, Office Shoes, Peterson, Quiosque, Reporter Young, Scotfree, Smyk, Szachownica, Time Trend, Vision Express, W.Kruk, Wojas oraz Yes.

„Aby osłodzić klientom zakończenie wakacji, magazyny Avanti i LOGO przygotowały gorące promocje dla wszystkich miłośników zakupów. Dzięki specjalnym kuponom rabatowym mieszkańcy Gorzowa i okolic będą mogli skompletować wyprawkę szkolną czy odświeżyć swoją garderobę przed sezonem jesienno-zimowym w przystępnych cenach” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji? Wystarczy zakupić czasopismo, wyciąć interesujące kupony i okazać je przy kasie. Kupony nie łączą się z innymi promocjami.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »