Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

NoVa Park zaprasza w podróż z biurem podróży Rainbow

NoVa Park zaprasza w podróż z biurem podróży Rainbow
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnim czasie w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim zostało otwarte biuro podroży Rainbow. To pierwszy salon firmowy marki w Gorzowie.

Firma Rainbow jest obecna na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. Od 27 lat umożliwia miłośnikom podróży poznawanie nie tylko krajów Europy, ale także świata, w tym tak egzotycznych zakątków jak Brazylia, Panama, Kenia, Wietnam czy Oman. Oferta Rainbow nie ogranicza się jedynie do wczasów i wycieczek objazdowych. Za pośrednictwem biura podróży Rainbow można także zakupić bilety lotnicze i autokarowe czy ubezpieczenie turystyczne.

„Mieszkańcy Gorzowa lubią podróżować i chętnie korzystają z usług biur podróży, dlatego do grona najemców NoVa Park dołączył już trzeci najemca z branży turystycznej – Rainbow. Cieszymy się, że drugi na rynku touroperator zdecydował się wybrać nasze centrum jako miejsce lokalizacji swojego pierwszego salonu firmowego w Gorzowie Wielkopolskim” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Biuro podróży Rainbow o powierzchni ponad 35 m2 zlokalizowane jest na poziomie 0, naprzeciwko restauracji Sphinx.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »