Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

NoVa Park ze wzrostem obrotów w 2018 roku pomimo zakazu handlu w niedziele

NoVa Park ze wzrostem obrotów w 2018 roku pomimo zakazu handlu w niedziele
Zobacz więcej zdjęć »
2018 rok to kolejny dobry rok dla centrum handlowego NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. Pomimo wprowadzenia ustawy dotyczącej ograniczenia handlu w niedziele, w ubiegłym roku obroty najemców NoVa Park wzrosły o ponad 2% w porównaniu do 2017 roku.

NoVa Park notuje nieprzerwany wzrost sprzedaży od początku otwarcia obiektu w kwietniu 2012 roku. Stale wzrasta również średni koszyk zakupowy – w 2018 roku o blisko 4% w stosunku rok do roku, a w niektórych miesiącach osiągnął dwucyfrowe wzrosty – 12,1% w lipcu (w porównaniu do lipca 2017), 13,2% w grudniu (w porównaniu do grudnia 2017) czy 16,7% w marcu (w porównaniu do marca 2017).

W 2018 roku została również wzbogacona oferta handlowa NoVa Park. Do grona najemców Centrum dołączyły takie marki jak klub fitness Fabryka Formy, Danish Design, Lavard, Aloiw, Velure oraz Fotojoker. Siedmiu najemców postanowiło także przedłużyć umowy najmu, a salon 4F ponad trzykrotnie powiększył swoją powierzchnię i otworzył się w nowej lokalizacji.

„Pomimo wprowadzonego zakazu handlu w niedziele, NoVa Park utrzymał pozytywną tendencję, jeśli chodzi o obroty, których dynamika wyniosła ponad 2% w stosunku do poprzedniego roku. Cieszymy się, że nasze działania przynoszą pozytywne efekty, dlatego będziemy kontynuować przyjętą strategię, ponieważ chcemy, aby NoVa Park było nie tylko destynacją zakupową, ale również miejscem, gdzie można ciekawie spędzić czas. Już wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi nowymi sklepami i inwestycjami” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Ostatnie 12 miesięcy to także czas intensywnych działań marketingowych, które miały na celu przyciągnąć do centrum jak największą liczbę klientów. NoVa Park zorganizowało ponad 25 akcji marketingowych, a w kalendarzu działań dominowały akcje prosprzedażowe wzbogacone o eventy frekwencyjne oraz konkursy na Facebooku. Ważnym elementem działań komunikacyjnych centrum były również akcje skierowane do społeczności lokalnej (np. Godzina dla Ziemi, rekord WOŚP) oraz współpraca z lokalnymi organizacjami m.in. Stalą Gorzów, Urzędem Miasta Gorzowa, Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie czy Rowerowym Gorzowem. Największą popularnością cieszyła się akcja prosprzedażowa „Doceniamy, nagradzamy”, w ramach której NoVa Park cyklicznie nagradza klientów upominkami w podziękowaniu za zakupy dokonywane w Centrum.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących głównie projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 100 specjalistów od nieruchomości.

 

www.primekapital.com  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »