Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Novotel Katowice Centrum i ibis budget Katowice Centrum ze wspólnym dyrektorem.

Duże i nietypowe zmiany szykują się w katowickich hotelach. Od dnia 1 kwietnia Aleksander Pietyra, dyrektor hotelu Novotel Katowice Centrum objął stanowisko zarządzające także w hotelu ibis budget Katowice Centrum.

Wyjątkowe połączenie

Grupa hotelowa Orbis już wcześniej wprowadziła połączenie dwóch marek w takich miastach jak Wrocław czy Poznań. W Katowicach pojawiła się nowa odsłona tego rozwiązania.

W dobrych rękach

Aleksander Pietyra z branżą hotelarską związany jest od ponad 40 lat, z czego przez ponad 20 z nich pracował we Francji, gdzie związał się z Grupą Accor. Do Polski wrócił nadal współpracując z tą marką, otwierał jej hotele w całym kraju, między innymi hotel Ibis w Warszawie czy w Krakowie. Przed przejęciem hotelu Novotel Katowice Centrum był Dyrektorem Novotelu Warszawa Airport przez 4 lata. Teraz przed nim staje kolejne wyzwanie – jednoczesne prowadzenie dwóch hoteli Orbis, które reprezentują dwie oddzielne marki – Novotel i ibis. „To nowe wyzwanie stwarza większe możliwości w dopasowaniu oferty do potrzeb naszych klientów” - mówi dyrektor Pietyra. Dotychczasowa dyrektor Małgorzata Hamala, która odpowiadała za ibis budget Katowice Centrum, obejmuje równorzędne stanowisko w kieleckim hotelu ibis Kielce Centrum.

Kiedyś kasyno teraz sale konferencyjne

Ostatnie lata to czas wielu przemian i modernizacji w Novotelu Katowice Centrum. W pierwszej kolejności oddane zostało lobby oraz część restauracyjno-barowa, które wprowadziły powiew nowoczesności. Nowe wnętrza łączą styl industrialny i elementy inspiracji skandynawskiej, a wolnostojący bar, do którego dostęp jest z każdej strony parteru, stanowi centralny punkt spotkań. Wyremontowano 6 pięter, na których znajduje się aż 168 pokoi, wymieniono wykładziny na wszystkich kondygnacjach, a w tym roku planuje się renowację kolejnych dwóch pięter (56 pokoi). Kompleksową zmianę przeszły także pomieszczenia dawnego kasyna, gdzie stworzono trzy nowe sale konferencyjne, oddane do użytku w grudniu 2018 roku. Ta modernizacja pozwoliła na utworzenie centrum konferencyjnego o łącznej powierzchni ponad 700 m2.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »