Technologie » Internet

Nowa aplikacja do nauki języka portugalskiego na Android od Tweeba

Nowa aplikacja do nauki języka portugalskiego na Android od Tweeba
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta Aplikacji Mobilnych od Tweeba nieustannie się rozszerza - w ręce użytkowników właśnie oddano nową wersję aplikacji do nauki języka portugalskiego na Android. Można ją za darmo pobrać ze sklepu Google Play i jeszcze przed wakacjami opanować podstawy nowego języka.
- Tweeba ciągle uzupełnia swoje portfolio aplikacji mobilnych i dba, aby kursy językowe dostępne były dla użytkowników urządzeń mobilnych z różnym oprogramowaniem. Do dotychczasowego kursu portugalskiego na Windows Phone dołączyła właśnie nowa wersja na Android - mówi Grzegorz Pękała z Tweeba.pl. - Aplikacja do nauki języka portugalskiego została opracowana w oparciu o sugestie naszych użytkowników, dzięki czemu jest przyjemna w użytkowaniu i prosta w obsłudze. Zaprojektowaliśmy ją w nowym layoucie, który wyświetla się lepiej na większej gamie telefonów, smartfonów i tabletów.

Bezpłatna aplikacja mobilna do portugalskiego zawiera:
- słówka i zwroty w języku portugalskim (fiszki portugalskie)
- testy z języka portugalskiego
- portugalski słownik i ściągę z najważniejszymi tematami

Użytkownicy będą mogli zapoznać się z tematami dotyczącymi podstaw języka portugalskiego (powitania, pozdrowienia, pożegnania. telefon, liczby, dni, miesiące, pory roku, kolory), portugalski potoczny (rozmówki, schematy zdać, pytania o zdrowie, słownictwo związane z rozrywką), portugalski do szkoły i pracy zwroty przydatne dla turystów i emigrantów, język biznesowy oraz zagadnienia z poziomu rozszerzonego dla tych, którzy chcą szlifować język.

W aplikacji dostępne są też dwa widgety do nauki portugalskiego:
- Słówko dnia po portugalsku
- Słownik polsko-portugalski

Zawartość aplikacji pozwala na sukcesywne poznawanie języka. Dostępna jest znana z poprzednich produktów językowych od Tweeba opcja wstępnego ukrywania znaczenia słów portugalskich po polsku, co pomaga w zapamiętywaniu. Oprócz nauki według lekcji możliwe jest losowanie słówek. Słówka portugalskie mogą być także odczytywane przez lektora.
Program może służyć za mobilne fiszki, a także poręczny podręcznik do języka portugalskiego.

Dzięki tej aplikacji mobilnej kurs portugalskiego dla początkujących i zaawansowanych użytkownik ma zawsze pod ręką. Działa on zarówno w trybie online jak i offline. Pliki danych głosowych (portugalski lektor) najlepiej instalować z użyciem wifi.

Aplikacje językowe Tweeba (Android, Windows Phone) można pobrać za darmo, korzystając z: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Tweeba


Dostępne są też inne kursy językowe na telefony i urządzenia mobilne - w tym najbardziej popularny w Polsce kurs języka angielskiego, który zainstalowało już ponad milion osób. Szczegóły na www.uczsiejezyka.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tweeba

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »