Motoryzacja » Moto Serwis

Nowa filia AD Polska w Koninie

Nowa filia AD Polska w Koninie
Zobacz więcej zdjęć »
Firma AD Polska poszerzyła swoją sieć sprzedaży o filię w Koninie. Dzięki nowej lokalizacji znacząco skrócił się czas dostawy części do okolicznych warsztatów samochodowych.

Nowa filia AD Polska obejmuje swym zasięgiem powiat koniński, słupecki, kolski, turecki oraz część wrzesińskiego. Placówka oferuje pełen asortyment produktów, które dostarczane są do Klienta jeszcze w tym samym dniu roboczym. Utrzymanie tak obszernej oferty zapewnia lokalny magazyn o powierzchni ponad 1200 m2, który bezpośrednio podlega pod oddział AD Polska we Wrocławiu.


„Przez osiem lat byłem opiekunem naszych klientów w rejonie Konina. Lokalizacja nowej filii nie jest więc przypadkiem, a odpowiedzią na rosnące potrzeby lokalnych warsztatów samochodowych" - mówi Tomasz Juszczak, kierownik nowej filii AD Polska w Koninie - „Do tej pory zamówienia realizowane były przez nasze filie w Poznaniu bądź Kaliszu, co znacznie ograniczało częstotliwość dostawy. Teraz możemy dostarczać części do warsztatu nawet cztery razy dziennie".

Filia AD Polska w Koninie, mieszcząca się przy ulicy Spółdzielców 5B, czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17, a w soboty od 8 do 13.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Proautomotive Sp. z o. o.
http://www.proautomotive.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »