Dom » Wnętrza

Nowa gama ultraszybkich klejów

Nowa gama ultraszybkich klejów
Zobacz więcej zdjęć »
Ceniony przez użytkowników sekundowy klej cyjanoakrylowy firmy Soudal dostępny jest teraz w nowej szacie i w kilku wariantach, co przekłada się na jego bardzo wygodną aplikację i wysoką skuteczność w różnych sytuacjach.

Super Glue idealnie sprawdzi się zarówno podczas prac naprawczych, jak i przy realizacji kreatywnych pomysłów spod znaku DIY.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Klej cyjanoakrylowy Super Glue marki Soudal został opracowany z myślą o natychmiastowym i trwałym klejeniu dokładnie dopasowanych elementów, np. z ceramiki, porcelany, szkła, kamieni szlachetnych, gumy oraz wielu tworzyw sztucznych i metali. Nierozerwalnie łączy ze sobą niemal wszystkie materiały (z wyjątkiem PE, PP i teflonu), cechuje się bardzo wytrzymałą spoiną i odpornością na szeroki zakres temperatur, ponadto nie zawiera rozpuszczalników, dzięki czemu jest bezpieczny dla klejonych powierzchni.

Klej Super Glue oferowany jest w wersji płynnej (oznaczonej kolorem niebiskim) oraz żelowej (oznaczonej kolorem czerwonym). Super Glue w formie liquid przeznaczony jest do aplikacji na powierzchniach poziomych i do klejenia materiałów gładkich. Z kolei Super Glue w żelu może być z powodzeniem stosowany w pionie, jest odpowiedni do klejenia materiałów porowatych, wyróżnia się także dłuższym czasem otwartym i doskonale sprawdza się na większych powierzchniach.

Super Glue oferowany jest w kilku formatach. Możemy go nabyć w tubkach o pojemności 1g lub 3g oraz w butelkach o pojemności 10g lub 20g – oba rodzaje opakowań gwarantują łatwe i precyzyjne dozowanie. Wystarczy nałożyć niewielką ilość kleju na jedną z klejonych powierzchni, następnie połączyć ściśle dopasowane elementy i dociskać je do siebie przez około 60 sekund.   

Co istotne, do produkcji opakowań kleju Super Glue zostały częściowo wykorzystane materiały pochodzące z recyklingu, dzięki czemu są one bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.

Więcej informacji na temat klejów sekundowych Super Glue firmy Soudal można znaleźć na stronie https://www.soudal.pl/diy/gama-superglue.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »