Dom » Budownictwo

Nowa generacja młotków z tłumikiem drgań

Nowa generacja młotków z tłumikiem drgań
Zobacz więcej zdjęć »
Nową generację młotków Stanley® Antivibe® charakteryzuje wysoko wydajny system tłumienia drgań oraz doskonała kontrola energii uderzenia przy jednoczesnym zminimalizowaniu jego wpływu na użytkownika.

Dzięki młotkom Stanley® Antivibe® każde zadanie można teraz wykonać szybciej i bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej.
Stanley, wiodący producent narzędzi i elektronarzędzi, wprowadza na rynek nową generację młotów z system tłumienia drgań. Unikalna, opatentowana konstrukcja młotów pozwala na dostarczenie jeszcze większej siły uderzeniowej zwiększając tym samym wydajność pracy. W młotach wykorzystano kołnierz Stanley® Antivibe® łączący obuch z trzonkiem młota. Wykonany ze specjalnej mieszanki gumowej, która aktywnie absorbuje drgania, pomaga chronić użytkowników przed urazami.
Cała gama nowych młotów Stanley FatMax® AntivibeTM obejmuje trzy młoty wyburzeniowe z długą rękojeścią, trzy młoty wyburzeniowe z krótkim trzonkiem: przebijak do wybijania otworów, młot kowalski i młot konstrukcyjny oraz trzy młotki ciesielskie: 397 g z pazurem zakrzywionym, 397 g z pazurem prostym i 482 g z pazurem prostym.
Młoty wyburzeniowe Stanley FatMax® AntivibeTM to młoty z trzonkiem wyposażonym w system tłumiący drgania. Opatentowany, zaokrąglony kształt obucha trwale połączonego z uchwytem pozwala dostarczyć dwukrotnie więcej skupionej energii uderzenia w porównaniu do młotów standardowych. Niełamliwa, polipropylenowa, drążona rękojeść wypełniona materiałem tłumiącym, absorbuje wstrząsy i wibracje powstające podczas uderzenia i jest znacznie bardziej wytrzymała niż stosowane w tradycyjnych młotach wyburzeniowych drewniane trzonki. Optymalna konstrukcja trzonka z pełną kontrolą chwytu na rękojeści gwarantuje uderzanie w cel z maksymalną siłą.
Młotki ciesielskie Stanley FatMax® AntivibeTM z pazurem prostym lub odgiętym są lekkie, a jednocześnie dysponują większą siłą uderzenia i wytwarzają mniejsze wibracje w stosunku do młotków standardowych. Osiągnięto to dzięki zmniejszeniu masy obucha i równoczesnemu powiększeniu pola optymalnego trafienia w jego części roboczej, jeszcze bardziej koncentrując siłę uderzenia w jednym miejscu, zapewniając łatwiejsze trafienie w gwóźdź i mniej chybień. Młotki ciesielskie są optymalnie wyważone, dzięki czemu ograniczono utratę energii uderzenia podczas ruchu wahadłowego i opadania obucha. Młotek Stanley FatMax® AntivibeTM 397 g uderza jak standardowy młotek 567 g, a Stanley FatMax® AntivibeTM 482 g uderza jak standardowy młotek 624 g. Młotki Stanley FatMax® AntivibeTM posiadają kołnierz niwelujący wibracje, gumowaną, antypoślizgową, formowaną na trzpieniu i wytrzymałą rękojeść, stalowy zderzak chroniący trzonek oraz stalowy rdzeń zakończony kamertonem, który biegnie przez całą długość trzonka i gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość narzędzia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »