Dom » Budownictwo

Nowa gwoździarka do konstrukcji szkieletowych DeWALT

Nowa gwoździarka do konstrukcji szkieletowych DeWALT
Zobacz więcej zdjęć »
DCN692 to pierwsza na świecie zasilana akumulatorem gwoździarka 90 mm z dwoma prędkościami pracy do konstrukcji szkieletowych. Jest to także najbardziej ergonomiczny model w swojej klasie. Elektronarzędzie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy oraz niskie koszty użytkowania.
Po rynkowym sukcesie gwoździarki DCN690M2, DeWALT proponuje jeszcze bardziej zaawansowany model z dwoma ustawieniami prędkości wbijania gwoździ. Profesjonalna gwoździarka DCN692 wyróżnia się, spośród innych urządzeń tego typu dostępnych w Polsce, imponującym czasem pracy. Połączenie inteligentnej elektroniki wydajnego i pojemnego akumulatora najnowszej generacji (do 5 Ah) z silnikiem bezszczotkowym DeWALT gwarantuje, że nawet najcięższe zadania zostaną wykonane na jednym naładowaniu. Mechaniczny napęd pozwala także na bezawaryjną pracę w skrajnych temperaturach od -20°C do +50°C, w których tradycyjne gwoździarki gazowe mogą zawodzić.

DeWALT DCN692 posiada ustawiony pod kątem 30-34° magazynek na 55 sztuk gwoździ wystrzeliwanych z szybkością do 2 sztuk na sekundę. Model ten pozwala użyć nawet 850 gwoździ na jednym naładowaniu akumulatora. Do pracy z gwoździami krótkimi, o długości 50-70 mm, zaprojektowano prędkość pracy nr 1. Z kolei dla gwoździ długich, 70-90 mm, stosuje się ustawienie nr 2. Głębokość wbijania można regulować za pomocą skalowanej tarczy. Gwoździarka została wyposażona w tryb sekwencyjny wspierający precyzję pracy, tryb zderzakowy pozwalający na uzyskanie dużych prędkości, tryb blokady wyzwalacza kontaktowego, który uniemożliwia przypadkowe wystrzelenie, a także dodatkowe zabezpieczenie przez pustym strzałem.

Nowa gwoździarka DeWALT została zaprojektowana tak, aby móc szybko rozwiązywać pojawiąjące się podczas pracy problemy. Diody umieszczone w dobrze widocznej, tylnej części obudowy informują o wykryciu usterki, a beznarzędziowo otwierana obudowa pozwala na szybki dostęp do wnętrza gwoździarki, skąd można łatwo usunąć zakleszczone gwoździe.

DCN692 to gwoździarka wygodna, funkcjonalna i przyjazna dla użytkowników. Ten kompaktowy model został bowiem nie tylko dobrze wyważony, między innymi dzięki zamocowaniu akumulatora poniżej rękojeści, ale także zaprojektowany tak, aby umożliwiać pracę między profilami o minimalnym rozstawie 400 mm. Gwoździarkę zasila akumulator, który można stosować do ponad 20-stu innymi narzędzi DeWALT z serii XR o napięciu 18 V. Inżynierowie DeWALT zadbali także o to, by parametry wibracji i hałasu DCN692 były zgodne ze standardami DEWALT Perform & Protect i nie wpływały negatywnie na zdrowie profesjonalistów pracujących na budowach.

DeWALT DCN692 kosztuje 4053 zł brutto. Warto jednak wziąć pod uwagę, że model ten pozwoli na oszczędności rzędu kilkuset złotych rocznie na zakupie butli gazowych wykorzystywanych w tradycyjnych gwoździarkach. Cena ta obejmuje także: akumulator XR Li-Ion i ładowarkę wielonapięciowa XR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »