Dom » Nieruchomość

Nowa inwestycja na krakowskich Dębnikach

Nowa inwestycja na krakowskich Dębnikach
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszyła sprzedaż i budowa mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Pszczelnej w Krakowie. Kameralny budynek 5-kondygnacyjny składa się z 34 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni już od 28 mkw. do 57 mkw. oraz wielostanowiskowego garażu podziemnego.

Inwestycja znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta z rozwiniętą infrastrukturą. Lokalizacja ta zapewnia możliwość korzystania z licznych terenów rekreacyjnych, takich jak Krakowski Klub Jazdy Konnej czy Skałki Twardowskiego.

Dzięki świetnej komunikacji autobusowej i tramwajowej można bez problemu dotrzeć do pracy, szkoły, centrum itp. Wartością dodaną inwestycji jest usytuowanie, które umożliwia bezproblemowy dostęp do szkół, przedszkoli, aptek, przychodni oraz licznych sklepów Lidl, Kaufland, Tesco.

- Budynek jest przykładem nowoczesnej architektury, a w jego kolorystyce dominuje szarość i biel - mówi Marek Szmolke, prezes Grupy Deweloperskiej Start, realizującej inwestycję. - Zadbaliśmy również o wykorzystanie trwałych i eleganckich materiałów wykończeniowych o najwyższej jakości, które zadowolą nawet wybrednych klientów - dodaje.

Zakończenie inwestycji Pszczelna planowane jest na III kwartał 2019 r.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

primetimeprpl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 10 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »