Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowa inwestycja w Krakowie

Na rok 2017 przewidziano otwarcie nowego czterogwiazdkowego hotelu w Krakowie. Inwestycja będzie zrealizowana przez lokalnego przedsiębiorcę znanego z różnych inwestycji w branży noclegowej.

Hotel zapewniać będzie szereg różnorodnych usług. Przewidziano w ofercie centrum Wellness&Spa, najem sal na wesela, przyjęcia, bankiety, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe. Dodatkowo do dyspozycji gości będzie basen i restauracja. Hotel ma być 'zdrową' konkurencją dla znanych i cenionych marek oferujących usługi noclegowe na lokalnym rynku.

Oferta hotelu skierowana będzie w szczególności do klientów zamożnych, o unormowanej pozycji zawodowej. W szczególności do pracowników korporacji, managerów, prezesów. W dalszej kolejności do turystów. Głównym celem jest zapewnienie idealnego noclegu w ciszy i spokoju po regenerujących i odmładzających zabiegach SPA.

Planowana ilość pokoi/apartamentów wynieść ma około 70. Będą zawierać oprócz podstawowego wyposażenia m.in. darmowy internet wi-fi, sejf, klimatyzację.

Koszt całej inwestycji ma wynieść kilka milionów złoty. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mariuszc

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »