Gospodarka » Żywność

Nowa jakość dostaw jedzenia – fine dining w domu

Specjalne trójkołowe skutery Room Service ruszają na gastronomiczny podbój Warszawy.

 

Jedzenie z dostawą do domu to trend, który na przestrzeni dekady nieustannie się rozwija, a ostatnie miesiące pokazały, że serwisy online i delivery na stałe zagościły w domach Polaków i okazały się idealnym rozwiązaniem w czasach pandemii.  

Z powodu bezpieczeństwa nie można było odwiedzać restauracji stacjonarnie, ale dzięki takim firmom jak Room Service to restauracje mogły odwiedzić swoich gości w domu kontynuując biznes poprzez sprzedaż jedzenia na wynos. 

Obraz zawierający droga, zewnętrzne, budynek, ulica  Opis wygenerowany automatycznie

Rynek zamówień online jest bardzo konkurencyjny, najwięcej dostawców jedzenia na wynos skupia się na masowym odbiorcy i jego potrzebach.  Jednak niemały wpływ na rozwój branży oraz atrakcyjność poszczególnych ofert ma nieustannie ewoluująca kultura kulinarna Polaków, którzy cenią dobre jedzenie wysokiej jakości tzw. fine dining - również w domu, możliwość różnorodnego wyboru i przede wszystkim - dostawy na czas. 

 

Fine dining w domu.

Room Service (roomservice.pl), to firma działająca na warszawskim rynku od ponad piętnastu lat, dostarczająca potrawy do klientów indywidualnych oraz firm. Jest to nie tylko portal, ale również call center, które przyjmuje i obsługuje zamówienia telefoniczne w języku polskim i angielskim. Jak podkreśla właściciel firmy, wielu klientów ceni sobie nie tylko jakość dań, ale również obsługę.

 

- Klienci Room Serwisu chcą otrzymywać zamówione dania i nienaganną obsługę jak w wysokiej jakości restauracji czy hotelu. Potrawy dostarczamy tylko z wyselekcjonowanych miejsc, które sami dokładnie sprawdzamy, dlatego nasza oferta różni się od innych. Od momentu zamówienia, poprzez menu, po dostawę - mocno stawiamy na jakość – mówi Jacek Bartniczak, założyciel i autor idei Room Service.

 

Dziś goście restauracji są coraz bardziej wymagający, również ci, którzy zamawiają jedzenie na wynos, dlatego idea fine diningu w domu jest coraz bardziej popularna, a składa się na nią nie tylko oferowane menu, ale również czas i jakość dostawy.

 

Takich skuterów w Warszawie jeszcze nie było.

Trójkołowe skutery Room Service ze specjalną budką, które nie tylko nie utkną w korkach, ale też zapewnią komfort i wygodę dostawcy, wyruszyły na stołeczne ulice.

 

- Sam kiedyś zajmowałem się dostawami jedzenia w Londynie i wiem, jak niekomfortowe warunki wpływają na jakość i termin dostaw. Dlatego w Room Servisie do transportu używaliśmy wyłącznie aut, ale od niedawna wprowadziliśmy na stołeczne ulice całkowitą nowość, jaką są specjalnie sprowadzone przez nas trójkołowe skutery. W ten sposób możemy zapewnić prawidłowy i estetyczny sposób dostawy oraz poprawić jakość pracy naszych pracowników, na których szkolenia i kwalifikacje poświęcamy bardzo wiele uwagi – podkreśla Jacek Bartniczak.

Obraz zawierający zewnętrzne, droga, znak, ulica  Opis wygenerowany automatycznie

 

Załączniki:

1.     Filmy: 

- Zamówienie: https://youtu.be/uIzVwv0DDX0 

- Dostawa: https://youtu.be/2Fa98PEyKFU 

- Skutery trójkołowe: https://youtu.be/z98Ck1sMQEY 

2.     Zdjęcia: (źródło: roomservice.pl)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INFINITY Aleksandra Gąsowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »