Dom » Budownictwo

Nowa jakość wody, czyli korpus narurowy Emi

Nowa jakość wody, czyli korpus narurowy Emi
Zobacz więcej zdjęć »
Woda, która płynie z kranu, powinna cechować się najwyższą jakością. Aby skutecznie wyeliminować nadmiar chloru czy zanieczyszczenia mechaniczne, powinniśmy pomyśleć o jej uzdatnieniu. Pomocny może okazać się korpus narurowy Emi, nowość produktowa firmy UST-M.

Nowy korpus wchodzi w skład serii WFW. Jego wyróżnikiem jest nowoczesna głowica, wyposażona w odpowietrznik, mosiężną wtopkę, zabezpieczenie przed zbyt mocnym dokręceniem oraz podwójny oring, zapewniający szczelność urządzenia. Wszystkie te udogodnienia mają na celu zapewnienie klientom jak najwyższą jakość produktów, a w efekcie wysokogatunkową wodę. 
 
Jednym z elementów korpusu Emi jest strzałka, która wskazuje kierunek przepływu wody. Ułatwia ona właściwy montaż filtra. Specjalny odpowietrznik usprawnia wymianę wkładów. - Przepływ wody w głowicy został zwiększony, dzięki czemu  w krótkim czasie można uzdatnić jej większą ilość. Zaletą są również dostępne wersje kolorystyczne: przezroczysta, biała oraz niebieska. Pierwsza z nich umożliwia wizualną ocenę zanieczyszczenia wkładu - wyjaśnia Zofia Czechowicz, ekspert firmy UST-M
 
Nowy korpus został przetestowany przez niezależne europejskie jednostki badawcze, które potwierdziły jego wytrzymałość. Pełna dokumentacja wymagana prawem Unii Europejskiej gwarantuje najwyższą klasę produktu.
 
Udoskonalona forma korpusu Emi w połączeniu z jego nowoczesnym designem stanowi doskonałą inwestycję w jakość. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta-Sfera

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »