Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Nowa kampania ArthroStop® PLUS z Imbirem

Nowa kampania ArthroStop® PLUS z Imbirem
Zobacz więcej zdjęć »
„Wyobraź sobie życie w bezruchu…” - aby ta przykra wizja nie stała się codziennością, warto sięgnąć po sprawdzony sposób na stawy. Zachęca nas do tego nowy, dynamiczny spot preparatu ArthroStop® PLUS z Imbirem.

Ósmego października - energicznym krokiem - ruszyła nowa telewizyjna kampania tego suplementu diety.


Życie aktywne, pełne werwy i pozytywnej energii, bez względu na wiek – to kluczowy przekaz rozpoczynającej się kampanii ArthroStopu® PLUS z Imbirem, która ukazuje codzienność w pozytywnej perspektywie. Scenariusz spotu przedstawia parę w średnim wieku, która ochoczo i tanecznym wręcz krokiem - wykonuje codzienne obowiązki.

Wzmocnieniem hasła przewodniego kampanii jest komentarz bohatera filmu: „nie ulegam chwilowej modzie - stosuję ArthroStop® i robię to, na co mam ochotę!”. Tym samym znany od lat „sprawdzony sposób na stawy” zyskuje nowy, uwiarygodniający wymiar.

Odświeżona kampania rozpoczęła się 8. października i potrwa aż do 13. grudnia 2012. W jej trakcie spot wzbogaci dodatkowa, 10-sekundowa „dokrętka” przedstawiająca, adresowany wyłącznie do pań 35+, preparat dbający o stawy i strukturę kobiecych kości ArthroStop® Lady z innowacyjnym kompleksem „OsteoFomula”.

Intensywna kampania ArthroStopu® obejmie swoim zasięgiem największe stacje ogólnopolskie i programy tematyczne, takie jak TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TVP Info oraz AtMedia. Adaptację spotu na rynek polski przygotowała agencja reklamowa Opus B, za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Initiative, PR pozostaje po stronie Agencji PR Open Media. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »