Gospodarka » Żywność

Nowa kampania Tłoczni Dziadka Franka.

Wiosna to moment, kiedy budzą się do życia rośliny i zwierzęta, to czas transformacji. Czas, w którym nadchodzi nowe. Wraz z tym okresem Tłocznia Dziadka Franka ruszyła z nową kampanią lifestylową i powołała do życia „Drużynę Piękna”.

Celem akcji Drużyna Piękna jest ukazanie różnych odsłoń piękna wśród ludzi, a także zachęcenie do zmiany stylu życia na lepszy – zdrowszy. W tym celu na dedykowanej stronie, a także na profilu na Instagramie, Drużyna Piękna będzie umieszczać posty, zdjęcia, poradniki, przepisy i informacje o zbliżających się akcjach lifestylowych przygotowanych przez Tłocznię Dziadka Franka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 „Piękno nie jest jednowymiarowe. Składa się na nie wiele elementów – począwszy od odżywiania, samopoczucia, zmiany stylu życia, a kończąc na zachowaniu równowagi między ciałem i umysłem. Jesteśmy piękni kiedy się tak czujemy – to przewodnia idea, którą kieruje się Drużyna Piękna” – komentuje Zofia Wiśniewska, FrankFood Sp. z. o.o.

 

O FrankFood

Tworząc naszą markę połączyliśmy zdobytą wiedzę w branży spożywczej z recepturami naszych dziadków i pragnieniem dostarczenia na rynek europejski produktów, które sami chcielibyśmy spożywać. Produktów naturalnych, ekologicznych i przede wszystkich zdrowych.

Naszą misją jest wzbogacanie i urozmaicanie życia poprzez oferowanie i rozwój naturalnych i ekologicznych produktów, wytwarzanych w oparciu o tradycyjne i sprawdzone receptury.

Kierujemy się przekonaniem, że każdy z nas ma prawo wyboru produktów zdrowych, organicznych, bezglutenowych, wegańskich oraz wolnych od GMO.

http://www.frankfood.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FrankFood

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »