Gospodarka » Żywność

Nowa kawiarnia Costa Coffee w Mieście Królów

Nowa kawiarnia Costa Coffee w Mieście Królów
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć kawiarni Costa Coffee spełniła zapowiedzianą ekspansję na krakowskim rynku i otworzyła lokal w centrum miasta. Nowa kawiarnia pojawiła się na ulicy Grodzkiej 60, jednej z najstarszych ulic Krakowa. Otwarcie miało miejsce 19 października bieżącego roku.

Idealna lokalizacja

Costa Coffee zawitała na klimatyczną ulicę Grodzką, odchodzącą od Głównego Rynku miasta. Sieć zdecydowała się na lokal przy głównej ulicy, tzw. high street, tętniącej miejskim życiem, chętnie odwiedzanej również
przez turystów. Ul. Grodzka stanowi część Drogi Królewskiej, którą niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Jest to trzecia kawiarnia sieci Costa Coffee znajdująca się w bliskiej lokalizacji Głównego Rynku
w Krakowie.

Krakowski charakter

Odwiedzający Costa Coffee mają możliwość skorzystania z oferty sieci kawiarni w dwóch połączonych salach
o łącznej powierzchni 58 m2. Pierwsza przeznaczona jest dla osób pragnących spędzić dłuższy czas rozkoszując się aromatycznymi kawami. Z drugiej sali, ze względu na zastosowanie high barów, z pewnością zadowoleni będą goście, którzy nie mają czasu na kawę na miejscu i odwiedzili lokal w celu zakupu kawy na wynos. W Costa Coffee na ulicy Grodzkiej zobaczymy również typowy dla lokali sieci ledon z hasłem ”SMOCZNA KAWA” odwołującym się do symbolu tego miasta smokiem wawelskim.

 

Sieć kawiarni Costa Coffee stawia na aktywną ekspansję lokali przy popularnych, często uczęszczanych ulicach dużych miast. Ze względu na doskonałą jakość serwowanej kawy i dogodną lokalizację nowy lokal przy ulicy Grodzkiej stał się chętnie odwiedzaną kawiarnią w centrum Krakowa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ag89

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »