Moda » Obuwie

Nowa kolekcja Adidas NEO

Nowa kolekcja Adidas NEO
Zobacz więcej zdjęć »
Bardzo często jest tak, że zachwycamy się poszczególnymi markami nie zwracając uwagę na konkretne linie. O jednej z takich linii będzie dzisiejszy tekst. Jej nazwa to Adidas NEO.

Najprawdopodobniej słyszała o niej znaczna większość z Was (ale być może nie wszyscy mają tego świadomość)

Trzy lata na rynku

Pojawienie się marki Adidas NEO miało miejsce około 3 lata temu. Marka ta wchodzi w skład Adidas Sport Style, co jest pewną wskazówką w kwestii tego z czym mamy do czynienia. Jeśli jednak ktoś myśli tylko o sporcie, błąd. Chodzi o sportowo-modową linią lifestylową. Jak nie trudno w tym momencie się domyślić, głównymi odbiorcami są nastolatkowie (powiedzmy umowny przedział 14-19 lat).

Lifestyle

Warto zaznaczyć, że może nie wszyscy wiedzą czym charakteryzuje się odzież lifestylowa. Czas na kilka słów wyjaśnień. Odzież lifestylowa stanowi połączenie elegancji oraz luzu. Można powiedzieć, że dzięki tego rodzaju odzieży możemy wyrazić swój luźny stosunek do świata (jeśli się oczywiście takowy posiada). Na pewno jednak bez wątpienia wspomniany stosunek dotyczy przede wszystkim nastolatków. Każdy słyszał o tzw. okresie dojrzewania, który przejawia się tym, że nastolatek/nastolatka wie wszystko najlepiej.

Szeroka oferta

Ogólne przedstawienie tematu mamy już za sobą, ale nie od dziś przecież wiadomo, że największe znaczenie w życiu mają szczegóły. Jak na tym tle wypada linia Adidas NEO? Zdania naturalnie mogą być podzielone, ale większość osób powinna jasno stwierdzić, że jest w czym wybierać. Naturalnie liczy się ilość a nie jakość, ale pamiętajmy, że mówimy tutaj o nowej marce Adidasa. Adidas zawsze stanowi gwarancję wysokiej jakości. Nie ma też co ukrywać, że propozycje swoje kosztują. Czy warto się tym przejmować? Wszystko zależy od naszych możliwości finansowych, ale nie zapominajmy, że mamy do czynienia z tzw. pewniakiem. Nie kupujemy "kota w worku", wiemy czego można się spodziewać. Każdy kto spokojnie się nad tym wszystkim zastanowi przyzna, że taka świadomość jest naprawdę cenna i jeśli tylko jest możliwość to należy z niej skorzystać.

Strona autora:Retrokicks - Adidas NEO męskie i damskieRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Buty sportowe Retrokicks
http://retrokicks.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »