Dom » Budownictwo

Nowa linia narzędzi Stanley do płyt G/K i prac wykończeniowych

Nowa linia narzędzi Stanley do płyt G/K i prac wykończeniowych
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley wprowadza do sprzedaży nowy asortyment narzędzi do płyt gipsowo-kartonowych. Ich atutem jest wytrzymała konstrukcja, praktyczność użycia oraz wygoda.
Lekkie konstrukcje wykonane z profili i płyt gipsowo - kartonowych (G/K), nazywane także systemami suchej zabudowy, to już standard jeżeli chodzi o prace wykończeniowe. Doskonale sprawdzają się przy budowie ścianek działowych, nowoczesnych, efektownie podświetlonych półek, wnęk czy też sufitów podwieszanych. Znajdują zastosowanie również w przypadku konieczności obudowy instalacji, pionów kanalizacyjnych, wanien oraz stelaży podtynkowych. Wiele z takich zabudów można wykonać samemu. Jedyne, co jest potrzebne to narzędzia dostosowane do prac z karton-gipsem, których całą gamę oferuje firma Stanley. Zostały one skonstruowane w oparciu o innowacyjne rozwiązania znacznie ułatwiające prace z płytami G/K. Wśród narzędzi znajdują się między innymi: szpachle i pace oraz praktyczne narzędzia służące do cięcia, przenoszenia oraz podtrzymywania płyt gipsowo-kartonowych, takie jak podpórki i nosidła.

Szczególną uwagę warto zwrócić na podstawowe narzędzie do wykańczania konstrukcji G/K, jakim jest szpachla. Ta z najnowszej gamy firmy Stanley wyróżnia się 3 cechami. Przede wszystkim posiada bi-materiałową rękojeść, której ergonomiczny kształt doskonale dopasowuje się do dłoni. Kolejnym atutem szpachli Stanley jest umiejscowiony w uchwycie bit PH2, zastępujący wkrętak. Dzięki niemu, gdy podczas nakładania masy szpachlowej natrafimy na niedokręcony wkręt, nie musimy wymieniać narzędzia. Istotną częścią szpachli jest również wykonane ze stali nierdzewnej profilowane ostrze. W ofercie Stanley dostępny jest również model szpachli bez bitu, posiadający metalowe zakończenie służące do pobijania.

Nowa linia narzędzi Stanley do płyt gipsowo-kartonowych obejmuje szczypce do zagniatania profili, przyrząd do nakładania narożników bez gwoździ i wkrętów, a także praktyczne narzędzia służące do cięcia, przenoszenia oraz podtrzymywania płyt. Przyrząd do cięcia posiada dwa przeciwstawne, stalowe koła tnące, które umożliwiają cięcie płyt z dwóch stron równocześnie. Nosidło pozwala jednej osobie, w łatwy i bezpieczny sposób, przenieść płytę G/K, a podpórka teleskopowa o regulowanej wysokości (od 1 do prawie 3 metrów) podtrzymuje płytę podczas montażu. Nowa gama narzędzi Stanley do płyt G/K oferuje także szpachle kształtowe, kątowe i krawędziowe oraz szpachle do taśm, narożników wewnętrznych i zewnętrznych.

Cena poszczególnych narzędzi:
Szpachla(127mm) z bitem PH2- 39 PLN
Przyrząd do cięcia - 108 PLN
Nosidło do płyt G/K (93-301) - 37 PLN

Wszystkie produkty z gamy narzędzi do płyt gipsowo - kartonowych Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »