Rozrywka i wypoczynek » Sport

Nowa marka do pielęgnacji ubrań sportowych Bionicdry!

Nowa marka do pielęgnacji ubrań sportowych Bionicdry!
Zobacz więcej zdjęć »
Do uprawiania sportu trzeba jednak nie tylko mieć specjalną odzież, ale także odpowiednio ją pielęgnować. Nowa marka bionicdry pomoże w prawidłowy sposób impregnować i utrzymać w doskonałej czystości ubrania sportowe oraz outdoorowe.

Zazwyczaj aktywność sportową zaczynamy od zakupu odpowiednich ubrań, które zapewnią komfort w trakcie treningów. Taka specjalistyczna odzież wymaga jednak szczególnej pielęgnacji, gdyż jest regularnie narażona na nieprzyjemne zapachy, których zwykłe detergenty nie usuną. Rozpoczyna się sezon zimowy, wielu Polaków wybierze się na narty, snowboard czy łyżwy. W tym przypadku trzeba zapewnić odpowiednią impregnację odzieży outdoorowej, aby przepuszczała powietrze, ale nie przemakała. Jak powinniśmy pielęgnować takie ubrania?

 

Innowacyjne formuły, jakich jeszcze nie było

Bionicdry to nowa marka stawiająca na skuteczne czyszczenie i pielęgnację tekstyliów sportowych oraz outdoorowych. Przy zastosowaniu opatentowanych, innowacyjnych i zaawansowanych technologii marka bionicdry stworzyła dwa wyjątkowe produkty działające idealnie w duecie: Impregnator do prania oraz Detergent Sportowy.

 

Do prania nawet w niskich temperaturach

Bionicdry Detergent sportowy to specjalistyczny środek do prania ubrań outdoorowych i sportowych. Zastosowana innowacyjna technologia NeutrAroma® skutecznie neutralizuje niemiłą woń i pozwala produktowi wniknąć głęboko we włókna tkanin, nie blokując ich właściwości oddychających. Dodatkowo NeutrAroma® zapobiega ponownemu wchłanianiu przykrych zapachów. Specjalistyczna odzież sportowa często nie może być prana w wysokich temperaturach ze względu na użyte materiały, które w zetknięciu z gorącą wodą mogą stracić właściwości oddychające. Detergent sportowy bionicdry skutecznie czyści ubrania nawet w niskich temperaturach. Ponadto produkt został zatwierdzony dermatologicznie i jest przyjazny dla skóry.

 Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117636 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )