Społeczeństwo » Społeczeństwo

Nowa marka Premium z modą męską w Galerii Krakowskiej

Polska marka Lancerto oferująca klasyczną modę męską dołączyła do grona najemców Galerii Krakowskiej. Wystrój nowego salonu zachowany jest w eleganckim stylu i nawiązuje do motta marki. Nowy butki zajął powierzchnię 89 mkw.

 „Życie jest podróżą, więc podróżuj w dobrym stylu” - ta dewiza od lat towarzyszy polskiej marce Lancerto. Symboliczna podróż odbywa się na wielu etapach życia każdego mężczyzny.  Egzaminy na studiach, obrona pracy dyplomowej, rozmowy kwalifikacyjne, spotkania biznesowe czy ślub – w tych sytuacjach mężczyźni chcą wyglądać jak najlepiej. Marka dostarcza modowych propozycji m.in. na te wydarzenia, kierując ofertę do mężczyzn lubiących styl elegancki, casualowy oraz smart casualowy. W asortymencie sklepu znajduje się również szeroki wybór dodatków.

Wystrój nowo otwartego salonu Lancerto w Galerii Krakowskiej został zaprojektowany w myśl nowej koncepcji wizualnej marki. Czysta i uporządkowana przestrzeń ma kojarzyć się z produktami Premium oferowanymi w salonie. Drewniane i metalowe wyposażenie oraz akcenty podróżnicze mają nawiązywać do motta towarzyszącego marce.

Firma Lancerto została założona w 2008 roku, i dysponuje ogólnopolską siecią sprzedaży z lokalizacjami w prestiżowych galeriach największych polskich miast. Znaczna część asortymentu jest szyta w głównej siedzibie firmy w Łańcucie.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »