Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowa NO‑SPA® Comfort Skuteczność i komfort stosowania

Nowa NO‑SPA® Comfort Skuteczność i komfort stosowania
Zobacz więcej zdjęć »
W odpowiedzi na potrzeby aktywnych kobiet, które cenią skuteczność działania oraz wygodę użytkowania, powstała nowa No-Spa® Comfort. Nowoczesna, powlekana tabletka jest łatwa do połknięcia i nie pozostawia posmaku goryczy na języku. NO-SPA® Comfort to rozwiązanie nawet dla bardzo młodych kobiet.

Dolegliwości związane z nieprawidłowa dietą, schorzeniami jamy brzusznej lub bolesną miesiączką mogą skutecznie utrudnić realizację planów i zaburzyć aktywny rytm dnia.

Wiele kobiet zmaga się z nimi regularnie. Prawie połowa z tych, które sięgają po leki przeciwbólowe, odczuwa bardzo silne bóle menstruacyjne, które zmuszają je do rezygnacji z codziennych czynności. Większość bólów brzucha, w tym menstruacyjne, spowodowanych jest skurczem mięśni gładkich. Pomoc w leczeniu tych dolegliwości zapewnia nowa No-SPA® Comfort. Zawarta w niej drotaweryna, działa silnie rozkurczowo, likwidując skurcze niezależnie od ich pochodzenia. NO-SPA® Comfort zalecana jest więc w leczeniu różnych bólów w obrębie jamy brzusznej - związanych z miesiączką, wzdęciami, zapaleniem dróg moczowych, kamicą dróg żółciowych i nerek, zapaleniem miedniczek nerkowych oraz zespołem jelita drażliwego. 

 Skuteczność w nowym wydaniu

Sprawdzona w walce z różnymi bólami brzucha, NO-SPA® jest preparatem, który kobiety w 46 krajach polecają sobie od lat. Nowy wariant łączy unikatowy mechanizm selektywnego oddziaływania drotaweryny, likwidujący skurcz stanowiący bezpośrednią przyczynę wystąpienia bólu, z wygodą użycia. Preparat powstał z myślą o aktywnych kobietach oczekujących od produktu leczniczego skuteczności i łatwości stosowania. Nawet w najtrudniejsze dni w miesiącu, ból nie musi opóźniać realizacji codziennych planów i zaburzać rytmu życia kobiet –  niezależnie od tego, czy akurat zapowiada się intensywny dzień, trudny egzamin czy wakacyjny wyjazd. Powlekane tabletki nowego wariantu NO-SPY® pozbawione zostały goryczy i nie pozostawiają nieprzyjemnego posmaku na języku. NO-SPA® Comfort to łatwość przełykania i efektywność działania utrzymująca się nawet 8-10 godzin. Poręczne opakowanie zmieści się w kobiecej torebce czy kieszeni.  

Potwierdzone bezpieczeństwo

Drotaweryna, substancja czynna zawarta w NO-SPA® Comfort, jest szybko i całkowicie wchłaniana po podaniu doustnym.  Jej wybiórczy mechanizm działania wiąże się nie tylko ze skutecznością, ale także z bezpieczeństwem leku. Bezpieczeństwo drotaweryny zostało potwierdzone przez liczne badania kliniczne oraz wieloletnie stosowanie. Preparat można podawać dzieciom już od 6 roku życia.
W odróżnieniu od innych preparatów przeciwbólowych, selektywność działania NO-SPY® sprawia, że praktycznie nie wchodzi ona w interakcje z innymi lekami, a ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest dużo mniejsze niż w przypadku popularnych środków o działaniu ogólnoustrojowym.
NO-SPA® Comfort Rekomendowana cena detaliczna: 12,69 zł za 20 tabletek powlekanych

 

[1] Badanie Usage & Attitude plus segmentacja konsumentów, Ipsos Polska, 08.2008


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nepentes

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »