Gospodarka » Żywność

Nowa odsłona Babcinej Nalewki

Nowa odsłona Babcinej Nalewki
Zobacz więcej zdjęć »
Nalewka Babuni to marka doskonale znana. Różnorodność smaków nalewki sprawia, że każdy sympatyk babcinego trunku znajdzie coś dla siebie. Producent nie spoczywa jednak na laurach i oferuje konsumentom super promocję - Nalewkę Babuni o smaku pigwy wraz z oryginalną szklanką od Babuni.

Nalewka Babuni o smaku pigwy to wino deserowe o niepowtarzalnym, wyrazistym smaku i przyjemny aromacie. Uprawiane w przydomowych ogródkach pigwy nie tylko cieszą oko estety, ale stanowią dla naszego organizmu prawdziwą witaminową bombę. Dojrzewające w słońcu owoce stały się także inspiracją dla babuni.

Babciny przysmak o smaku pigwy to nie tylko niezastąpiony towarzysz podczas długich, rodzinnych wieczorów, wszak tradycyjny wygląd znakomicie współgra z ciepłą, domową atmosferą, ale także idealny prezent świąteczny. Nalewka Babuni we współczesnym świecie skłania do chwili odpoczynku, rozmowy i wspomnień w kręgu najbliższych, a przy tym jest gwarancją wyjątkowego smaku.

Nalewka Babuni to uznana i lubiana marka w Polsce i poza jej granicami. Tym razem proponujemy Nalewkę Babuni o smaku pigwy w zestawie ze szklanką, wszak Nalewka Babuni cudownie smakuje w wielu postaciach...

Propozycje serwowania Nalewki:
Koktajl dla miłośników mocnych alkoholi. Należy pamiętać o schłodzeniu załączonej do zestawu szklanki.
NALEWKA Z BRANDY
75 ml Nalewki Babuni pigwa
25 ml brandy
kostki lodu
PRZYGOTOWANIE:
Do szklanki wrzucamy kostki lodu, wlewamy Nalewkę Babuni pigwa, a następnie brandy.

Smakosze bardziej tradycyjnych alkoholi mogą również skomponować ciekawy wariant smakowy z wykorzystaniem Nalewki.

HOT SHOT! serwowane na 5 kieliszków
60 ml Nalewki Babuni pigwa
60 ml wódki
połówka wyciśniętej pomarańczy
PRZYGOTOWANIE:
Wlać wszystkie składniki do shakera, zasypać lodem i porządnie shake’ować przez kilka sekund. Następnie przelać do 5 kieliszków. Można przyozdobić plasterkiem pomarańczy nasączonej miodem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »