Firma » Finanse

Nowa oferta leasingowa

Firma Getin Leasing wprowadziła na rynek nowy atrakcyjny produkt finansowy – leasing pożyczkowy.

Oferta dedykowana jest wszystkim przedsiębiorcom, którzy jeszcze do końca tego roku chcieliby obniżyć podatek dochodowy w danym okresie rozliczeniowym - poprzez inwestycję w zakup pojazdów, maszyn i urządzeń - i w dodatku bez angażowania własnego kapitału.

Jak to możliwe? Otóż leasing pożyczkowy udostępnia firmom nie tylko leasing, ale równocześnie oferuje preferencyjny kredyt GETIN Noble Bank na pokrycie pierwszych opłat leasingowych nawet do 50% wartości środka trwałego. Niewątpliwie jest to propozycja dla firm, które chcą efektywnie zarządzać swoimi finansami, pierwsze opłaty leasingowe mogą sięgać nawet 50% wartości przedmiotu leasingu. Umowa leasingowa może zostać zawarta maksymalnie na okres do 84 miesięcy, tj. 7 lat. Z oferty skorzystać mogą także nowo powstałe firmy, funkcjonujące na rynku jednak nie mniej niż 3 miesiące. Jeśli leasingobiorca będzie chciał skorzystać z preferencyjnego kredytu w Getin Noble Bank, do zawarcia umowy leasingowej - oprócz podstawowych dokumentów: wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub odpisu KRS, Regonu, NIPu i kserokopii dowodów osobistych, potrzebne będą jeszcze dokumenty finansowe oraz zaświadczenia z US i ZUS.


GETIN LEASING SA wchodzi w skład grupy Getin Holding, która działa na rynku usług finansowych już od 1996 roku. Od roku 2003 GETIN Holding koncentruje się na prowadzeniu działalności inwestycyjnej w sektorze detalicznych usług finansowych. W marcu 2008 roku dołączyła do WIG 20 - grona największych firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DirectPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »