Dom » Budownictwo

Nowa, pomocna funkcja w aplikacji Pilkington Project References

Nowa, pomocna funkcja w aplikacji Pilkington Project References
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Pilkington wprowadza dodatkową funkcjonalność do swojej aplikacji z projektami referencyjnymi. Aplikacja po aktualizacji została zintegrowana z aplikacjami mapowymi. Daje to użytkownikom możliwość lokalizacji obiektu np. na mapie Google i wyznaczenia trasy dojazdu do budynku.

Marka Pilkington wprowadza dodatkową funkcjonalność do swojej aplikacji z projektami referencyjnymi. Aplikacja po aktualizacji została zintegrowana z aplikacjami mapowymi. Daje to użytkownikom możliwość lokalizacji obiektu np. na mapie Google i wyznaczenia trasy dojazdu do budynku. Aby skorzystać z nowej funkcjonalności wystarczy wejść w aplikacji w szczegóły projektu, a następnie kliknąć w mapę znajdującą się pod prezentacją zdjęć obiektu. Zostanie wtedy wyszukana dokładna lokalizacja oraz podana propozycja najkrótszej trasy dojazdu do celu.

Nowa funkcjonalność aplikacji wychodzi naprzeciw potrzebom jej użytkowników. Dzięki niej będą mieli okazję przekonać się jak dany produkt prezentuje się w konkretnej realizacji. Ułatwi to pracę przedstawicielom branży budowlanej i architektury oraz będzie stanowić bazę ciekawych inspiracji dla osób interesujących się innowacyjnymi rozwiązaniami w tych obszarach.

Aplikacja z projektami referencyjnymi zawiera szeroką gamę zdjęć nowoczesnych projektów architektonicznych z całego świata. Jest to możliwe dzięki zasobom lokalnych i globalnych baz danych. Jej użytkownik może sprawdzić szczegółowe parametry produktów wykorzystanych w konkretnych obiektach lub wnętrzach.

Intuicyjna wyszukiwarka obiektów pozwala na filtrowanie wyników wyszukiwania według zaznaczonych przez użytkownika parametrów, takich jak m.in. typ przeznaczenia budynku, kategorie korzyści lub wykorzystane przy jego budowie szkło. Gdy użytkownik aplikacji znajdzie obiekt który go interesuje, może podzielić się swoim odkryciem udostępniając go swoim znajomym w mediach społecznościowych.

W zależności od ustawień telefonu użytkowników posiadających obecnie aplikację, aktualizacja dokona się automatycznie lub konieczne będzie jej pobranie w sklepie App Store lub Google Play.

Zobacz jak działa aplikacja:  https://www.youtube.com/watch?v=bnsNLvv99FwRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pilkington

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »