Technologie » AGD - RTV

NOWA PRALKA DO ZABUDOWY INDESIT Z FUNKCJĄ PUSH&GO

NOWA PRALKA DO ZABUDOWY INDESIT Z FUNKCJĄ PUSH&GO
Zobacz więcej zdjęć »
Na polskim rynku pojawił się nowy model pralki do zabudowy Indesit BI WMIL 71452 EU. To pierwsze urządzenie z tej kategorii produktowej z funkcją Push&Go. Dzięki niej codzienne pranie wykonamy już w 45 minut i to za pomocą jednego przycisku.

Urządzenie oferuje nowy, intuicyjny design oraz duże drzwi frontowe, ułatwiające załadunek i rozładunek prania. Całkowita ładowność modelu to 7 kg, a jego klasa energetyczna to A++.

Świeże pranie w niecałą godzinę

Ważną innowacją prezentowanego modelu jest funkcja Push&Go, dzięki której nie trzeba już ustawiać parametrów prania przed rozpoczęciem cyklu. Push&Go sprawi, że wystarczy tylko 45 minut, aby nasze ubrania znów były nieskazitelnie czyste. To czyni pranie łatwym i szybkim: wystarczy nacisnąć niebieski przycisk Push&Go przez dwie sekundy, co spowoduje włączenie urządzenia, wybranie odpowiedniego programu i rozpoczęcie prania.

Przeznaczony do prania odzieży bawełnianej i syntetycznej cykl Push&Go jest w stanie usunąć najczęściej występujące plamy bez potrzeby prania wstępnego. Natomiast doskonałe rezultaty prania wełny oraz materiałów przeznaczonych do czyszczenia ręcznego zostały docenione przyznaniem programowi „wełna" niebieskiego certyfikatu „Woolmark".

Pralka została także wyposażona w pięć cykli ECO, które zapewniają równie wysokie rezultaty prania, co cykle o wyższych temperaturach, piorąc w zaledwie 30° C. Ciesz się świeżym i czystym praniem, oszczędzając pieniądze i dbając o środowisko.

Prędkość wirowania pralki może być regulowana, a jej maksymalna wartość to aż 1400 obr./min.

Model jest wyposażony w przejrzysty ekran LED i intuicyjny panel sterowania, wraz z. niebieskim przyciskiem Push&Go. Ergonomiczny uchwyt został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wygodne i bezwysiłkowe użycie.

Dostosowana do całej rodziny

Kampania marki Indesit #DoItTogether, czyli #ZróbmyToRazem już od kilku miesięcy zachęca do wspólnego wykonywania obowiązków domowych przez wszystkich członków rodziny. Pozwala to na pielęgnowanie relacji między domownikami, jak również oszczędność czasu potrzebnego na realizację obowiązków. Z tego powodu urządzenia marki Indesit wyposażone są w przydatne funkcje (m.in. Push&Go), ułatwiające ich użytkowanie, pozwalając nam na wspólny odpoczynek z bliskimi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
WYKORZYSTANIE SPORTU W PRZECIWDZIAŁANIU AGRESJI RÓWIEŚNICZEJ
Za 4 dni:
Po słowie #2: Marek Bieńczyk | Księgarnia Empik
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »