Firma » Finanse

Nowa przewodnicząca

Lider firmy Oracle będzie wspierać Stowarzyszenie w realizacji globalnej misji rozwoju zawodu finansisty

1 lipca Kimberly N. Ellison-Taylor CPA, CGMA została nową przewodniczącą Międzynarodowego Stowarzyszenia Dyplomowanych Specjalistów ds. Rachunkowości, utworzonego w 2017 roku przez członków CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) oraz AICPA (American Institute of Certified Public Accountants).

 

Ellison-Taylor objęła stanowisko na okres jednego roku. Pracować będzie z nowo wybranym prezydentem CIMA, Davidem Stanfordem FCMA, CGMA, który został również mianowany wiceprzewodniczącym Stowarzyszenia.

 

- To dla mnie zaszczyt móc działać na rzecz naszego zawodu, w czasach kiedy ma on tak wielkie znaczenie. Innowacje technologiczne zmieniają nasze społeczeństwo i generują zapotrzebowanie na strategiczne doradztwo najwyższej jakości – czyli to, co swoim klientom i biznesowi oferują specjaliści ds. rachunkowości zarządczej i CPA. W tych niezwykłych czasach, Stowarzyszenie łączy i wzmacnia naszą profesję, tworząc nieskończone możliwości dla dzisiejszych i przyszłych finansistów – komentuje Kimberly N. Ellison-Taylor.

 

Stowarzyszenie obecnie liczy 650000 członków i studentów z całego świata. Jego misją jest działanie na rzecz rozwoju profesji, aby mogła odpowiadać na zapotrzebowanie współczesnego, dynamicznie zmieniającego się świata. Aktywnie opracowuje narzędzia i bazę wiedzy, które pomagają członkom i przedstawicielom świata biznesu wyprzedzać zmieniające się otoczenie biznesowe.

 

Zarząd Stowarzyszenia składa się z członków obu organizacji – CIMA i AICPA – i odpowiada za nadzór nad strategiami i misją organizacji. Ellison-Tylor zastępuje na tym stanowisko Andrew Miskina FCMA CGMA, który jest również byłym prezydentem CIMA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »