Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Nowa rodzinna encyklopedia w ofercie IMP

Nowa rodzinna encyklopedia w ofercie IMP
Zobacz więcej zdjęć »
Wydawnictwo IMP wprowadziło na rynek nową serię edukacyjną, skierowaną do całych rodzin - „Ilustrowana encyklopedia rodzinna – W ŚWIECIE WIEDZY”.

Za najwyższy poziom merytoryczny prezentowanych na łamach kolekcji informacji odpowiada zespół edytorski wydawnictwa Carta Blanca, należącego do grupy PWN. Carta Blanca przygotowała również mapy użyte w kolekcji. Encyklopedię, składającą się z 9 części, można już zamówić na stronie http://imponline.pl/encyklopedia-rodzinna/

 

„Ilustrowana encyklopedia rodzinna – W Świecie Wiedzy” to nowa seria, wprowadzona na rynek przez wiodące wydawnictwo IMP. Jest to pozycja skierowana do wszystkich, którzy poszukują rzetelnych informacji o otaczającym nas świecie, podanych w niezwykle atrakcyjnej i przystępnej formie. Na setkach bogato ilustrowanych stron czytelnicy w sposób lekki i przyjemny poszerzą swoją wiedzę na interesujące ich tematy. Tytuł jest również doskonałą propozycją dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, chcących poszerzyć zdobyte podczas lekcji informacje o zagadnienia nie objęte programem poszczególnych przedmiotów.

 

Nowy tytuł, który wprowadziliśmy na rynek, to pozycja, z którą wiążemy bardzo duże nadzieje. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że domowe encyklopedie cieszą się niezwykłą popularnością – mówi Katarzyna Gorzkowska-Pasek, Dyrektor Generalny IMP Polska. Dzięki współpracy z najwyższej klasy profesjonalistami, jesteśmy przekonani, że „Ilustrowana Encyklopedia Rodzinna - W Świecie Wiedzy” spotka się z uznaniem naszych czytelników – podkreśla Gorzkowska-Pasek.

 

Seria „Ilustrowana encyklopedia rodzinna – W ŚWIECIE WIEDZY” składa się z 9 części: Wszechświat i nasza planeta, Królestwo roślin i zwierząt, Człowiek, ciało i umysł, Historia powszechna, Odkrycia i wynalazki, Ludzie, którzy zmienili świat, Cuda świata, Kultura, sztuka, religia oraz Warto wiedzieć. Serię można zamówić poprzez wypełnienie formularza, znajdującego się pod adresem: http://imponline.pl/encyklopedia-rodzinna/.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sebastian Bazylak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »