Technologie » Komputery

Nowa seria monitorów Newline – RS+

Nowa seria monitorów Newline – RS+
Zobacz więcej zdjęć »
Monitory interaktywne Newline pracują już w wielu polskich firmach i szkołach. Ich atutem jest wyjątkowy zestaw interaktywnych funkcji wspierających współpracę oraz bardzo dobry stosunek parametrów do ceny.

Amerykański producent wprowadza właśnie do Polski nową serię - RS+, która designem nawiązuje do wyższej serii – VN. Obudowa urządzenia 65-calowego ma grubość jedynie 99 mm.  
Użytkownicy mogą korzystać platformy bazującej na Android 8.0,  20 punktów dotyku, wyższej jasności, oraz bogatszej listy złącz - HDMI 2.0 oraz DisplayPort. Monitory z serii RS + wyświetlają treści  w rozdzielczości 4K (3840x2160) i są dostępne w trzech rozmiarach 65”, 75”, 86”. 

Można wybrać urządzenie w opcji all-in-one - każdy z monitorów wyposażony jest w port OPS. 

Monitor interaktywny 65" Newline TruTouch TT-6519RS dostępny jest w cenie netto 6999 zł + 23%VAT (stawka 0% VAT dla edukacji). Urządzenia objęte są 3- letnią gwarancją producenta.

Monitory Newline współpracują z platformami Windows, Mac oraz Linux.

 

Seria RS+ jest kompatybilna z Windows Ink i wyposażona w dynamiczne porty USB. Dzięki Smart Meeting Platform (Android 8.0) możliwe przede wszystkim spersonalizowanie urządzenia czyli np. zdefiniowanie własnych skrótów na głównym ekranie. Wbudowano nowy program do zarządzania plikami umożliwiający np. synchronizację z chmurą czy firmowym FTP. Odtwarzacz multimediów  pozwala na odtwarzanie zdjęć i plików wideo z pamięci usb.

 

Do bardzo przydatnych funkcji – wyróżniających monitory Newline - należą:

Cast czyli bezprzewodowe udostępnianie zawartości smartphone, tabletu czy komputera na ekranie monitora umożliwiające dzielenie się materiałami, zdjęciami, plikami wideo czy prezentacjami. Wyjątkowa jest możliwość  korzystania bez podłączenia do lokalnej sieci, z użyciem internetu.

Broadcast udostępnianie ekranu monitora nawet na dwustu ekranach urządzeń mobilnych – online znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie.

Display Management to narzędzie do zdalnego zarządzania grupą monitorów, które usprawnia obsługę techniczną pozwalając na równoczesne wprowadzanie zmian na wszystkich posiadanych urządzeniach przez bezpieczny portal internetowy przeznaczony do tego celu.

Monitory z serii RS+ mają również wbudowaną aplikację pozwalającą na wstawianie zdjęć do prezentacji bezpośrednio z internetu czy własnej chmury. Dwie osoby mogą równocześnie korzystać z monitora pisząc w tym samym czasie różnymi kolorami. Efekty pracy można łatwo udostępniać.

 

Monitory z serii RS+ uzyskały certyfikat Energy Star, który jest przyznawany jako wyróżnienie dla produktów energooszczędnych.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »