Dom » Wnętrza

Nowa seria płaskich renderek JUKI MF-7500 − innowacyjne rozwiązania dla pięknych ściegów

Nowa seria płaskich renderek JUKI MF-7500 − innowacyjne rozwiązania dla pięknych ściegów
Zobacz więcej zdjęć »
MF-7500 japońskiej marki JUKI to trzyigłowa, pięcionitkowa płaska maszyna drabinkowa, wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne ułatwiające tworzenie elastycznych ściegów. Maszyna dostępna jest z pół-suchą główką i napędem bezpośrednim „direct drive”.
Specjalnie zaprojektowana konstrukcja urządzenia redukuje wibracje i zapewnia cichą pracę maszyny, nawet w trybie szybkiego szycia.
JUKI MF-7500/ MF-7500D to seria uniwersalnych maszyn drabinkowych z płaskim łożem, przeznaczonych do podwijania, spłaszczania szwów owerlokowych oraz przeszywania na zakładkę.
Trzyigłowa renderka MF-7500, szyjąca pięcioma nitkami, wyposażona została w przeplot górny i dolny. Urządzenie posiada system transportu różnicowego, a także mechanizm zapobiegający skręcaniu się przeplotu. W modelu zastosowano funkcjonalne rozwiązania, takie jak mikro-podnośnik, który utrzymuje stopkę w pozycji delikatnie podniesionej podczas szycia, zapobiegając deformacjom oraz uszkodzeniom bardzo lekkich materiałów. Zsynchronizowane przednie i tylne ząbki transportu powodują, że nie ma potrzeby dodatkowej regulacji mechanizmu różnicowego, nawet po zmianie długości ściegu. Naprężenie ściegu może być kontrolowane przez zmianę ścieżki podawania, lub kontroler naprężenia nici, ułatwiając dostosowywanie trybu szycia do rodzaju materiału.
Maszyna dostępna jest w wersjach o rozstawach igieł 3.2, 4.0, 4.8, 5.6 i 6.4 mm

Dodatkowo, MF-7500 wyposażono w automatyczny system smarowania i możliwość dokładnej regulacji ilości oleju podawanego do igielnicy. Zastosowanie popularnych części maszyny ułatwia jej konserwację. W ofercie dostępne jest opcjonalne wyposażenie do automatycznego obcinania nici i sterowania elektromagnetycznym (UT31) lub pneumatycznym (UT33) podnoszeniem stopki, a także podklasy urządzenia ze zintegrowanym w głowicy silnikiem energooszczędnym.

Parametry techniczne:
- Ilość nici: 5
- Ilość igieł: 3
- Długość ściegu: 1.2 - 3.6 mm (maks. 4.4mm)
- Maksymalna prędkość: 6 500 ściegów/min
- Zakres dyferencjału transportu: 1:0.7 - 1:1
- Unoszenie stopki dla ściegu drabinkowego:
- górnego i dolnego: 5 mm
- dolnego: 8 mm
- System igieł: UY128GAS #9S#14S (standard#10S)
- Zalecany olej: JUKI Machine Oil 18 (odpowiednik ISO VG18)
- Waga głowicy: 46 kgRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »