Gospodarka » Przemysł

Nowa stacja LOTOSU przy granicy z Niemcami

Nowa stacja LOTOSU przy granicy z Niemcami
Zobacz więcej zdjęć »
11 grudnia br. Grupa LOTOS otworzyła swoją 353 stację benzynową. Jest to stacja własna, położona przy autostradzie A18 na węźle Królów, skąd droga prowadzi 10-11 km do granicy polsko-niemieckiej, na przejście w Olszynie, a dalej do Berlina.

To nasz 137 obiekt działający w formule CODO, Nowo otwarta stacja ze względu na atrakcyjne położenie była szczególnie oczekiwana przez klientów korzystających z programu flotowego LOTOS Biznes a podróżujących na trasie przez Chociebuż (Cottbus) do Berlina - powiedziała Hanka Krzyżańska, prezes LOTOS Paliwa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na nowej stacji w Trzebieli można zatankować paliwa LOTOS Dynamic, tuż obok znajduje się parking dla TIR-ów, sklep z małą gastronomią oraz toaletami dla podróżnych. Na stacji są akceptowane karty programu flotowego LOTOS Biznes oraz programu lojalnościowego LOTOS Navigator.

Namiary dla kierowców korzystających z systemu GPS:

szerokość: 51°38'6.74"N

długość: 14°52'33.66"E

Budzą zwierzę w każdym aucie

Paliwa Dynamic to wynik niezwykle precyzyjnych analiz laboratoriów rafinerii Grupy LOTOS S.A. w Gdańsku, która jest jedną z najnowocześniejszych rafinerii w Europie Środkowo-Wschodniej. Paliwa Dynamic dzięki unikalnej recepturze zdecydowanie poprawiają dynamikę, czas reakcji i osiągi samochodów pozwalając na pełne wykorzystanie mocy silnika oraz lepsze przyspieszenie. Dodatkowo zastosowane w nich komponenty znacznie obniżają tarcia w silniku oraz chronią zbiorniki i instalacje paliwowe przed korodowaniem.

Więcej informacji na temat supernowoczesnych paliw Dynamic oraz specjalnych promocji związanych z ich zakupem znajdą Państwo na www.lotosdynamic.pl

W styczniu 2008 r. minęło dwanaście lat istnienia spółki LOTOS Paliwa, która odpowiada za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw LOTOS. Wszystkie stacje koncernu oferują doskonałej jakości paliwo produkowane przez rafinerię Grupy LOTOS SA w Gdańsku. Stacje paliw LOTOS, w liczbie 353 obiektów, są dogodnie zlokalizowane w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »