Dom » Budownictwo

Nowa strona internetowa Jaga

Nowa strona internetowa Jaga
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1 stycznia firma Jaga Polska ma nową stronę internetową www.jaga.com.pl

Nowa strona Jaga to ogromna zmiana nie tylko wizerunkowa, ale też funkcjonalna: na nowej witrynie znajdują się wszelkie niezbędne informacje o firmie, dane techniczne, karty katalogowe oraz aktualny cennik grzejników Jaga w wersji do pobrania.

Dzięki nowej stronie klient może poznać belgijskiego producenta od strony medialnej (artykuły prasowe i aktualności), wykonawczej (zakładka Referencje ze spektakularnymi obiektami, w których użyte zostały grzejniki producenta), a także - dzięki opcji wirtualnego spaceru - zobaczyć salon ekspozycyjny Jaga Art Studio Warszawie.

Całości zmiany dopełnia atrakcyjna strona graficzna witryny, bogata zawartość poradniczo-merytoryczna oraz wartości ekologiczne, tak bliskie sercu Jaga.

Strona www.jaga.com.pl to obowiązkowy adres dla wszystkich, którzy szukają rzetelnej wiedzy o najnowszych technologiach grzewczych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Jakub 2017-01-08 14:13:39

    Gratuluje nowej strony, dobrze wykonana wiadomo kto wdrażał?
    Można prosto wycenić szacunkowy koszt strony internetowej: http://zailestrona.pl/f588


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »