Firma » Biznes

Nowa strona www firmy Nitus w 5 językach

Nowa strona www firmy Nitus w 5 językach
Zobacz więcej zdjęć »
Renomowany producent stolarki otworowej uruchomił ulepszoną wersję strony internetowej aż w 5 językach. Kluczowe wyróżniki obecnej witryny to odmieniona szata graficzna, łatwa i intuicyjna nawigacja oraz nowe, przydatne funkcjonalności, w znaczący sposób ułatwiające kontakt z klientem.

Nowatorski wygląd

Obecny wygląd strony internetowej Nitus został zaprojektowany w sposób nowoczesny i przejrzysty. Nowy web design dostosowano tak, aby był jednoznacznie spójny z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa i pomagał budować odpowiednie skojarzenia z firmą w świadomości odwiedzających witrynę.

 

Przydatne funkcjonalności

Na nowej stronie www.nitus.pl zostały przeprowadzone gruntowne zmiany nie tylko wizerunkowe, ale i funkcjonalne. Jednym z najważniejszych elementów jest proste i intuicyjne menu, po którym użytkownik z łatwością może się poruszać i swobodnie odnajdywać potrzebne informacje, czy to o samej firmie, czy o konkretnych produktach. Wychodząc naprzeciw klientom stworzono niezwykle przydatną zakładkę „Porady”, gdzie każdy może wzbogacić swoją wiedzę. Jest to swoiste źródło życiowych wskazówek oraz inspiracji. Dla mediów została uruchomiona sekcja „Press Room”, w której można śledzić bieżące wydarzenia w przedsiębiorstwie. Ponadto rozbudowana mapa dealerów oraz funkcja geolokalizacji pozwala na bardzo proste i błyskawiczne odnalezienie najbliższych salonów sprzedaży. Wisienką na torcie jest natomiast możliwość darmowej wyceny poprzez łatwo dostępny formularz wyróżniony pomarańczową barwą w prawym górnym rogu witryny.

 

- Nowa strona internetowa to efekt wielomiesięcznej pracy wielu osób. Podczas tworzenia serwisu szczególny nacisk położyliśmy na jego funkcjonalność. Zadbaliśmy o logiczny układ prezentowanych treści, zaś same opisy produktów poddaliśmy skrupulatnej aktualizacji. Aktualna wersja strony www.nitus.pl jest łatwa w nawigacji, wygodna i zrozumiała w obsłudze, a także intuicyjna w poruszaniu. Wszystko po to, by maksymalnie ułatwić użytkownikom dostęp do poszukiwanych informacji – mówi dyrektor firmy Paweł Orzeł.

 

Odpowiednia optymalizacja

Nowa strona www firmy Nitus została zbudowana przy użyciu najnowszych technologii webowych (HTML5 i CSS3), wykorzystując technologię RWD (Responsive Web Design). Dzięki temu możemy przeglądać stronę na ekranach o rozmaitej wielkości, czy to korzystając z komputera, notebooka, tabletu, czy telefonu. Witryna Nitus automatycznie dopasowuje się do ekranu urządzenia, którym się posługujemy, nie tracąc na funkcjonalności.

 

Witryna w 5 językach

Standardowa wersja strony internetowej Nitus dostępna jest w ojczystym języku. Wychodząc naprzeciw klientom zagranicznym, możemy uruchomić witrynę aż w czterech językach obcych:

-język angielski,

-język niemiecki,

-język francuski,

-język norweski.  

- Nowa strona jest elementem strategii, dzięki której Nitus będzie jeszcze bliżej swoich klientów, zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. – podkreśla Paweł Orzeł, dyrektor firmy.

Z nową stroną internetową firmy Nitus można zapoznać się pod adresem: www.nitus.pl

 

*** 

Firma Nitus specjalizuje się w produkcji segmentowych bram garażowych i przemysłowych. Producent w swojej ofercie posiada również stolarkę aluminiową, przeciwpożarową i PVC, rolety zewnętrzne, wewnętrzne, moskitiery oraz komórki lokatorskie. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Jurków (pow. brzeski, woj. małopolskie). Więcej informacji na stronie internetowej: www.nitus.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NITUS
http://www.nitus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »