Firma » Biznes

Nowa tożsamość Black+Decker

Nowa tożsamość Black+Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Black+Decker, znany i cieszący się zaufaniem klientów producent narzędzi i elektronarzędzi do domu i ogrodu oraz sprzętu AGD, wprowadza nowoczesną, silną oraz inspirującą identyfikację wizualną.

Black+Decker cieszy się już ponad 100-letnim dorobkiem jako jedna z najbardziej godnych zaufania marek na świecie. Oferowane przez Black+Decker produkty to wzbudzające emocje rozwiązania, tworzone z najwyższej jakości materiałów, atrakcyjne wizualnie i cenowo. Dzięki temu wpływają na życie konsumentów zmieniając miejsca, w których oni przebywają w prawdziwy dom.


Taki wizerunek marki i jej produktów starano się oddać w nowej identyfikacji wizualnej Black+Decker. Przy projektowaniu logotypu zasięgano opinii pracowników firmy, jej klientów, użytkowników finalnych i innych kluczowych partnerów marki. Na tej podstawie stworzono logo, które cechuje nowoczesność, prostota, przejrzystość i siła. Nawiązuje ono do najważniejszych atrybutów marki Black+Decker, wieloletniej tradycji firmy oraz takich cech, jak: innowacyjność, niezawodność, emocje i rzetelność.
„Nowe logo będzie inspiracją dla naszych wieloletnich, jak również nowych klientów do sięgnięcia po produkty spełniające ich potrzeby i zgodne z nowoczesnym stylem życia, a więc takie, jakie oferuje Black+Decker" - mówi Agnieszka Owczarczyk, trade marketing specialist marki Black+Decker w Polsce.


Nowa identyfikacja wizualna Black+Decker została stworzona przez globalną agencję Lippincott.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »