Firma » Biznes

„Nowa” usługa kompleksowej archiwizacji i zarządzania dokumentami w arvato

arvato Polska, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych, oferuje usługę archiwizacji i zarządzania dokumentami jako samodzielny produkt.

Usługę archiwizacji i zarządzania dokumentami arvato świadczy już od wielu lat jako element kompleksowej obsługi outsourcingowej swoich klientów, jednakże w ostatnim czasie, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, została ona wyodrębniona jako samodzielny produkt.

Nowy kompleksowy produkt obejmuje między innymi: digitalizację, walidację i elektroniczną archiwizację dokumentów, archiwizację dokumentów papierowych, transport, skanowanie, klasyfikację, przechowywanie i niszczenie dokumentów, a także elektroniczny obieg dokumentów przy zastosowaniu systemów zarządzania dokumentami (DMS).

Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań arvato może zaoferować uporządkowanie dokumentów i procesów w firmie, które prowadzi do uzyskania szeregu określonych korzyści. Przede wszystkim jest to redukcja kosztów przetwarzania, wyszukiwania i magazynowania dokumentów, a także kosztów obsługi procesów biznesowych. W tym modelu współpracy eliminowana jest konieczność posiadania i utrzymania osobnej powierzchni biurowej lub magazynowej do składowania dokumentacji, a także odpowiedniego ich wyposażenia, zabezpieczenia oraz zatrudnienia wykwalifikowanej kadry. Dużą korzyścią dla firmy jest również ujednolicenie procedur biznesowych w całym przedsiębiorstwie, a co za tym idzie zwiększenie tempa procesowania spraw i dokumentów. Wszystkie procesy stają się szybsze, bardziej klarowne i efektywne, gdyż pracownicy otrzymują błyskawiczny dostęp do potrzebnych informacji i mogą dzięki temu skrócić czas i zwiększyć jakość obsługi klienta zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Kolejną zaletą archiwizacji jest podniesienie bezpieczeństwa danych kluczowych dla firmy. Outsourcer skutecznie zabezpiecza dokumenty przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz niepożądanym dostępem przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych (m.in. kontrola dostępu, ochrona przeciwpożarowa, zabezpieczenia antywłamaniowe).

Oferta arvato skierowana jest do tych firm, które przy wyborze usługodawcy biorą pod uwagę nie tylko kryterium ceny, lecz także kompetencje, wysoką jakość obsługi i efektywność, dużą elastyczność i skalowalność biznesu, rzetelność, a także stabilność finansową.www.arvato.pl.

Kontakt

Małgorzata Różańska

Kierownik ds. PR i Marketingu

malgorzata.rozanska@arvato.pl

arvato Polska

ul. Roosevelta 18

60-829 Poznań

tel. 61 845 13 76

kom. 601 91 93 43Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Małgorzata Różańska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »