Technologie » Internet

Nowa wersja Hiperwall 7.0 do pomieszczeń kontrolnych - partnerstwo Sharp NEC Display Solutions i Hip

Nowa wersja Hiperwall 7.0 do pomieszczeń kontrolnych - partnerstwo Sharp NEC Display Solutions i Hip
Zobacz więcej zdjęć »
Sharp NEC Display Solutions Europe wraz z firmą Hiperwall, Inc., liderem w branży komercyjnych, sieciowych technologii wizualizacji stosowanych w ścianach wideo, wprowadza na rynek nową wersję oprogramowania Hiperwall.

Jako partner strategiczny, Sharp/NEC będzie oferował oprogramowanie Hiperwall w wersji 7.0 w swojej sieci partnerskiej z własnymi rozwiązaniami w zakresie monitorów, projekcji i ekranów wideo dvLED.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Hiperwall w wersji 7.0 jest kompletnym zestawem aplikacji do projektowania i obsługi dowolnych systemów wizualnych, takich jak: ekrany LED lub ściany wideo, umożliwiającym podejmowanie decyzji w oparciu o gromadzone informacje. Hiperwall w wersji 7.0 zapewnia synchronizację pomiędzy wieloma ekranami LED, dostarczanie kontentu w czasie rzeczywistym oraz jeszcze lepszą skalowalność.

Wśród nowych funkcji Hiperwall 7.0 znajdują się m.in.:

ü  Możliwość integracji Hiperwall z systemem zarządzania kamerami wideo (VMS)

ü  HiperView Quantum: dodaje sprzętową synchronizację ekranów dvLED, wspieraną również przez nową funkcję SmartGrid z inteligentną, automatyczną siatką dopasowującą oraz możliwością wykonywania zrzutów ekranu ze źródła obrazu

ü  Zaawansowane zarządzanie źródłami: umożliwia dodawanie większej liczby źródeł i usprawnia zarządzanie nimi. Nowa zakładka Source w HiperControler dodaje również więcej możliwości zdalnej kontroli dostępu i wykorzystania źródeł danych

ü  Ciągłe dostarczanie treści, bezproblemowa redundancja: HiperController dodaje synchronizację w tle do kontrolerów HiperView i FailSafe.

Nowa wersja oprogramowania wnosi większą wartość dla klientów z sektora control room, ale także dla wszelkich zadań analitycznych łączących różne źródła danych w czasie rzeczywistym. Eksplozja danych spowodowana przez Internet Rzeczy oraz dalsza dystrybucja korporacyjnych zasobów IT sprawiły, że rozwiązania wykorzystujące ściany wideo stały się kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Potrzeba wizualizacji i zarządzania danymi z wielu źródeł może wystąpić w dowolnym miejscu i czasie, a osoby podejmujące decyzje muszą mieć nadzór nad nimi wszystkimi.

Dlatego firmy Sharp/NEC i Hiperwall oferują jeden inteligentny system, łączący wszystkie funkcje sterowania procesami. Dzięki temu osoby podejmujące decyzje mają kompleksowy przegląd danych w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie Hiperwall do zarządzania treścią oferuje najwyższą niezawodność operacyjną i elastyczność. Połączenie możliwości i elastyczności oprogramowania Hiperwall z jakością rozwiązań i doświadczeniem firmy Sharp/NEC daje teraz klientom prezentację danych i dokładność, których potrzebują, aby podejmować skuteczne decyzje.

"Jak pokazały wyzwania COVID-19, tempo zmian w naszym cyfrowym świecie jest coraz szybsze" - powiedział Thorsten Wilm, Manager Software Solutions and Future Technologies w Sharp NEC Display Solutions Europe. "Sprawność, a jednocześnie zdolność do szybkiej adaptacji w przypadku wystąpienia zmian jest kluczem do utrzymania wydajności procesów i obniżenia kosztów operacyjnych".

"Dlatego właśnie nowa wersja Hiperwall da wiele korzyści naszym partnerom i klientom. Nasza oferta Hiperwall zapewnia możliwość skalowania w górę i w dół, a także dodawanie nieograniczonej liczby źródeł danych i wyjść wizualnych w miarę zmieniających się wymagań w pomieszczeniach kontrolnych. Co więcej, odbywa się to przy minimalnych kosztach i zakłóceniach, co jest kluczowe dla utrzymania elastyczności i sprawności 24/7."Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »