Dom » Budownictwo

Nowa witryna MAJSTER-POL już dostępna

Nowa witryna MAJSTER-POL już dostępna
Zobacz więcej zdjęć »
Minimalistyczna, łatwa w obsłudze, odświeżona – taka właśnie jest nowa strona internetowa MAJSTER-POL. Co możemy na niej znaleźć?

Wciąż idąca do przodu rzeczywistość zmusza do ciągłego rozwoju. MAJSTER-POL nie zwalnia
i wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich Klientów, dostosowując swoją stronę internetową do potrzeb użytkowników.

 

Nowa strona WWW pozwala na swobodniejsze poruszanie się po witrynie i docieranie do potrzebnych materiałów. Na stronie startowej widnieją skategoryzowane i odpowiednio wyeksponowane produkty MAJSTER-POL. Takie rozwiązanie znacząco usprawnia cały proces poszukiwań. Wpływa to również bezpośrednio na wygodę użytkowania. Od teraz, wszystko co najistotniejsze, dostępne jest od ręki.

 

Istotną  część stanowi także odświeżona część blogowa, na której znajdziemy merytoryczne treści związane z budowaniem i remontowaniem. Oprócz tego, wyróżniona została sekcja „Majster radzi” ze wskazówkami jak samodzielnie przykleić styropian czy jakie przerwy techniczne są zalecane przy realizacji systemu ocieplenia. Bez względu na to czy jest się specjalistą czy nowicjuszem – każdy znajdzie na stronie przydatne dla siebie treści.

 

Na nowej witrynie internetowej nie zabrało także okienka czatu, umożliwiającego bezpośredni kontakt z doradcą. Pomoże on w wyborze odpowiednich produktów i odpowie na nurtujące pytania.

 

Sfunkcjonalizowanie strony sprawiło, że nie służy ona jedynie do wyszukiwania produktów i zapoznania się z ich właściwościami, ale jest też swoistą skarbnicą wiedzy i informacji, które można zastosować
w praktyce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »