Kultura, sztuka » Kultura

Nowa wystawa w Akademii w Bronowicach

Nowa wystawa w Akademii w Bronowicach
Zobacz więcej zdjęć »
Po okresie zawieszenia, spowodowanym sytuacją epidemiologiczną w kraju, ponownie ruszyła wystawa w Akademii w Bronowicach. Po raz kolejny miłośnicy sztuki mogą podziwiać kunszt na najwyższym poziomie - ekspozycję pt. „Wewnątrz wnętrza”.

Wystawa „Wewnątrz wnętrza” w Akademii w Bronowicach prezentuje wyjątkowe prace ukazujące formowanie wspólnej przestrzeni. Dzieła posiadają swoją właściwą autonomię, wysokie walory warsztatowo-formalne, ale przede wszystkim estetyczną intrygę pozwalającą na odpowiedni odbiór prezentowanego dzieła oraz owocne poszukiwanie piękna. Wybór dokonany przez pedagogów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych to obiekty malarsko-rysunkowe i rzeźbiarsko-kompozycyjne znakomicie uwypuklające rozwój artystycznej świadomości i wrażliwości studentów.    

Wystawa „Wewnątrz wnętrza” w Akademii w Bronowicach (Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61) czynna jest codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-21.00, a w soboty i niedziele handlowe w godz. 9.00-21.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »