Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nowa zabawa Agory Bytom. Bony za zakupy

Nowa zabawa Agory Bytom. Bony za zakupy
Zobacz więcej zdjęć »
Chcesz wygrać bon podarunkowy Agory Bytom? Na terenie największej galerii handlowej w Bytomiu pojawiły się „łapacze" z wirującymi piłkami. Piłeczki mogą przynieść szczęśliwcom darmowe zakupy. Loteria „Kasa nowa na zakupy" właśnie ruszyła. Łączna pula nagród wynosi aż 40 tys. zł!

Aby wziąć udział w zabawie i dać sobie szansę na wygranie bonu podarunkowego o wartości 50, 100 lub 200 zł, należy zrobić zakupy na co najmniej 100 zł w jednym ze sklepów lub punktów handlowych w Agorze Bytom. Za każde jednorazowo wydane 100 zł otrzymuje się kupon (maksymalnie trzy jednego dnia) bezpośrednio u sprzedawcy lub u hostessy w strefie obsługi loterii. Ważne, aby zachować dowód zakupu (paragon lub fakturę) i kupon.

Z ostemplowanym przez hostessę dowodem zakupu należy podejść do punktu obsługi loterii. Przy ekranie dotykowym trzeba zarejestrować kupon i paragon, postępując zgodnie ze wskazówkami wyświetlającymi się na ekranie. Teraz czas na zabawę z „łapaczem", w którym wirują piłeczki. Wystarczy zeskanować kupon i złapać jedną z nich! Informacja o wyniku losowania wyświetli się po wrzuceniu złapanej piłeczki do tuby. Nagrody odbierzesz w punkcie obsługi loterii.

- Zapraszamy do zabawy wszystkich naszych klientów i gości. Nagrody są naprawdę atrakcyjne. Bony podarunkowe można wykorzystywać w wybranych sklepach na terenie naszej galerii handlowej, dzięki czemu to tak naprawdę wygrany wybiera swoją nagrodę. Bony są również doskonałym prezentem okolicznościowym - zachęca Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Stanowiska i punkty obsługi loterii znajdą się w dwóch miejscach Agory Bytom: na poziomie 0 obok Cukierni Sowa i na poziomie 1 przy Mango. Zabawa „Kasa nowa na zakupy" trwa do 13 października. Regulamin dostępny na www.agorabytom.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »