Technologie » AGD - RTV

Nowa zamiatarka ręczna KM 70/20 C marki Kärcher: szybkie i skuteczne usuwanie brudu na zewnątrz

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nową, ręczną zamiatarkę KM 70/20 C, która idealnie sprawdzi się w budownictwie czy też hotelarstwie.

Regularne zamiatanie terenu to niezbędny element dbałości o reprezentacyjny wygląd przestrzeni zewnętrznej. Niestety, klasyczna miotła często nie radzi sobie z brudem i kurzem – zamiast je skutecznie usunąć, tylko je podnosi. Aby ułatwić jesienne porządki wokół różnych obiektów, firma Kärcher wprowadziła na rynek nową, ręczną zamiatarkę KM 70/20 C, która idealnie sprawdzi się w budownictwie czy też hotelarstwie. Z łatwością poradzi sobie z usuwaniem brudu z placów warsztatowych, zamiataniem ścieżek i tarasów, a także wykończeniem nowego osiedla przed przekazaniem kluczy właścicielom.

Szybkość i efektywność działania

Nowa zamiatarka ręczna KM 70/20 C, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i łatwości manewrowania, jest idealnym towarzyszem do zamiatania. Praca przy użyciu urządzenia jest wykonywana siedem razy szybciej niż przy pomocy tradycyjnej miotły, co znacząco pozwala zaoszczędzić cenny czas i energię. Co więcej, ulepszona szczotka walcowa sprawia, że urządzenie niezawodnie usuwa ponad 95 procent luźnego brudu, a opcjonalnie dostępny wariant z dwiema szczotkami bocznymi zapewnia lepsze rezultaty podczas zamiatania blisko krawędzi. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że praca zamiatarką jest nie tylko szybsza, ale też o wiele bardziej komfortowa niż tradycyjne zamiatanie.

Zwiększony komfort pracy

Zamiatarka ręczna KM 70/20 C marki Kärcher dba nie tylko o skuteczne usuwanie brudu, ale także o zdrowie użytkownika. Filtry przeciwpyłowe zamontowane z tyłu urządzenia zatrzymują drobne cząsteczki w zamiatarce, nie pozwalając na ich wydostanie się na zewnątrz. Zapewniają one lepszą cyrkulację powietrza w pojemniku i odfiltrowują cząsteczki kurzu z powietrza wylotowego, chroniąc użytkownika przed wdychaniem pyłu. Filtry są łatwo dostępne i można je szybko wymienić. Dodatkowo, urządzenie posiada schowek na akcesoria, takie jak wiadro czy szufelka i szczotka, które można zabrać ze sobą.

Aby dowiedzieć się więcej o akcesoriach lub uzyskać porady dotyczące danego zastosowania, wystarczy zeskanować specjalny kod QR na urządzeniu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

zuzkrzew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »