Technologie » Telekomunikacja

Nowe bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Poly Voyager Office Series dla pracowników biurowych

Firma Plantronics wprowadza do swojej oferty nowe zestawy słuchawkowe: Voyager 4200 i Voyager 5200 Office Series. Modele zostały zaprojektowane z myślą o mobilnych pracownikach biurowych.

Firma Plantronics (“Poly” – poprzednio Plantronics i Polycom) (NYSE: PLT), wprowadza do swojej oferty nowe zestawy słuchawkowe: Voyager 4200 i Voyager 5200 Office Series. Modele zostały zaprojektowane z myślą o mobilnych pracownikach biurowych. Dzięki dużej liczbie dostępnych konfiguracji oraz współpracy z szeroką gamą urządzeń i aplikacji słuchawki mogą być dopasowane do każdego stylu pracy w biurze.

Voyager 4200 i Voyager 5200 Office Series będą dostępne w wersji wyposażonej w specjalny przycisk Microsoft Teams, który pozwala na bezpośredni dostęp do aplikacji. Dzięki temu planowanie spotkań, nawiązywanie połączeń i sprawdzanie kalendarza staje się jeszcze łatwiejsze. Urządzenia obsługują także dźwiękowe i wizualne powiadomienia wysyłane przez aplikację. Zestawy Voyager Office Series są również kompatybilne z innymi aplikacjami do komunikacji, jak np. Zoom.

„Praca w biurach typu open office wymaga określonej elastyczności i mobilności” — powiedziała Tamara Lane, director of product marketing w Poly. „Hałas biur o otwartej przestrzeni zmusza pracowników do dzwonienia z salek konferencyjnych lub korytarzy i sprawia problemy przy umawianiu spotkań. W każdej z tych sytuacji urządzenia  Voyager Office Series sprawdzą się idealnie, zapewniając wysoką jakość połączeń w różnych warunkach.

Mobilność w biurze dzięki łączności z wieloma urządzeniami

Słuchawki Poly Voyager 4200 i Voyager 5200 Office Series można podłączyć do zarówno do  telefonu stacjonarnego jedno- i dwu-kierunkowego, komórkowego, jak i do komputerów z systemami Windows oraz macOS. Dzięki swojej uniwersalności urządzenia stanowią idealne rozwiązanie dla instytucji wdrażających rozwiązania z zakresu komunikacji zunifikowanej (UC).

Wbudowana obsługa Amazon Alexa i Tile

Zestawy słuchawkowe Voyager 4200 i 5200 Series wspierają obsługę asystenta Amazon Alexa i aplikacji Tile. Użytkownik może za pomocą jednego przycisku zadać pytanie Aleksie, bez konieczności przerywania innych czynności. Zintegrowana funkcja Tile w połączeniu z aplikacją na telefonie ułatwia odnalezienie zestawu, gdziekolwiek go zostawiono.

 

Mnogość konfiguracji

Voyager 4200 Office Series to nauszne słuchawki, występujące w wersjach stereo (dwuusznej) i mono (jednousznej). Voyager 5200 Office Series to elegancki i dyskretny jednouszny zestaw słuchawkowy, przeznaczony dla osób pracujących zarówno w biurze, jak i poza nim.

„W 2018 roku przychody ze sprzedaży zaawansowanych bezprzewodowych słuchawek Bluetooth wykorzystywanych w jednolitej komunikacji wzrosły aż o 56 proc. Jednocześnie segment ten ma największy potencjał wzrostu na rynku profesjonalnych zestawów słuchawkowych” — powiedział Alaa Saayed, Information and Communications Technology Industry Director oraz partner w firmie analitycznej Frost and Sullivan. „Poly konsekwentnie optymalizuje proces projektowania swoich rozwiązań pod kątem mobilności w biurze i elastyczności w kwestii wykorzystywania platform i aplikacji. Dzięki temu może zaoferować jak najszerszą gamę produktów wykorzystujących łączność Bluetooth”

Zdalne zarządzanie urządzeniami

Zespoły IT mogą zintegrować słuchawki z aplikacją Plantronics Manager Pro (sprzedawaną oddzielnie). Oprogramowanie umożliwia zbieranie danych o wykorzystaniu urządzeń, dzięki czemu ułatwia zarządzanie zasobami, regularne aktualizacje oraz dbanie o zgodność ich zastosowania z polityką bezpieczeństwa firmy. (Uwaga: Plantronics Manager Pro nie jest obsługiwane przez modele współpracujące wyłącznie z telefonami biurkowymi.)

Ceny i dostępność

Więcej informacji o dostępnych konfiguracjach i cenach:

·        Voyager 4200 Office Series 206,95 EUR / 184,95 GBP; dostępne na całym świecie

·        Voyager 5200 Office Series 317,95 EUR / 285,95 GBP; dostępne na całym świecieRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PressOffice

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »