Firma » Biznes

Nowe biuro Grupy SESCOM w Londynie.

W listopadzie swoją działalność rozpoczęło nowe biuro Grupy SESCOM w Londynie - Business Development Unit. Będzie ono odpowiedzialne za zwiększenie dynamiki rozwoju Grupy na rynkach międzynarodowych.

Grupa SESCOM to spójna oferta trzech firm: SESCOM S.A, SESTORE Sp z o.o. oraz SDC Sp z o.o. Świadczy usługi kompleksowego wparcia technicznego dla lokalnych i międzynarodowych firm sieciowych. Zapewnia obsługę przez cały cykl życia ich obiektów - od wsparcia w projektowaniu inwestycji, poprzez wykończenie i wyposażenie, prace instalacyjne, serwis i modernizację, aż po zakończenie funkcjonowania placówki.

- Osiągnęliśmy już silną pozycję w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W najbliższych latach będziemy koncentrować się na wzmocnieniu pozycji w aktualnie obsługiwanych krajach oraz wejściu na kolejne rynki w Europie Zachodniej. Wielu naszych klientów posiada swoje sieci w Wielkiej Brytanii, a więc kierunek ekspansji przez Londyn jest dla nas naturalny - mówi Sławomir Halbryt, Prezes Zarządu Grupy SESCOM.

Na czele londyńskiego biura stanął Sławomir Kądziela - Członek Zarządu Grupy SESCOM, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu.

Pierwszym wydarzeniem, na którym Grupa SESCOM miała okazję zaprezentować wybranym klientom kompleksowe podejście do wsparcia technicznego sieci były targi MAPIC - jedno z największych światowych wydarzeń branży retail.

- Z uwagi na specyfikę uczestników, podczas targów główny akcent w ofercie Grupy położyliśmy na usługi SESTORE Sp. z o.o. w zakresie budowy i wyposażenia nowych obiektów handlowych. Odbyliśmy szereg spotkań z managerami odpowiedzialnymi za rozbudowę sieci placówek handlowych - mówi Sławomir Kądziela, który reprezentował Grupę SESCOM na targach.

W 2015 roku nastąpiła znaczna intensyfikacja ekspansji zagranicznej Grupy SESCOM. W maju zarejestrowana została spółka zależna SESCOM Technischer Support GmbH w Austrii. Z kolei w czerwcu, w odpowiedzi na duże zainteresowanie ofertą podczas targów EXPO 2015, powstało nowe Biuro Koordynacji w Mediolanie.


 

Kontakt dla mediów:

Krzysztof Kołaski

Specjalista ds PR

Tel: +48 506 349 933

E-mail: k.kolaski@sescom.eu


Grupa SESCOM to grupa trzech specjalistycznych firm technicznych obsługujących klientów sieciowych przez cały cykl życia placówek - od planowania inwestycji, projektowania i wykańczania obiektów, serwisu, optymalizacji energetycznej po utylizację. Funkcjonuje na rynku od 2008 roku i obecnie obsługuje ponad 26 tys. obiektów w 21 krajach w Europie. W skład Grupy wchodzą: SESCOM S.A., SESTORE Sp. z o.o. oraz SDC Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa SESCOM

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »