Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nowe centrum rozrywki oraz salon modowy w NoVa Park

Nowe centrum rozrywki oraz salon modowy w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum rozrywki City Game oraz butik odzieżowy Madame Elegance to nowi najemcy NoVa Park – największego i najnowocześniejszego centrum handlowego w województwie lubuskim.

City Game to centrum rozrywki z atrakcjami dla najmłodszych mieszkańców Gorzowa i okolic. Na powierzchni ponad 700 m2 na klientów NoVa Park czekają m.in. bumper cars, karuzele, autka dla dzieci, bujaki, dmuchany zamek czy też bilard.

Madame Elegance to salon z modą damską skierowaną do nowoczesnych i aktywnych kobiet, które świadomie dbają o swój wygląd. Mieszkanki Gorzowa i okolic znajdą w sklepie w NoVa Park odzież zgodną z najnowszymi trendami oraz wykonaną z najlepszej jakości tkanin.

„Więcej mody i rozrywki w NoVa Park! To jeden z głównych celów naszej strategii biznesowej. Chcemy, aby nasi klienci mogli nie tylko skorzystać z bogatej oferty modowej, ale także spędzić czas wolny w naszym Centrum. Dlatego do grona najemców dołączył City Game z atrakcjami dla całej rodziny, który umili zakupy w NoVa Park i zagwarantuje dużą dawkę rodzinnej zabawy” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

City Game jest zlokalizowane na poziomie 0, obok Reserved. Salon Madame o powierzchni blisko 70 m2 znajduje się na poziomie 1, przy CCC.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »