Dom » Nieruchomość

Nowe ceny Apartamentów w Łodzi na osiedlu Centrum II

J.W. Construction Holding S.A. ogłosiła promocję mieszkań na Osiedlu Centrum II w Łodzi. W ofercie pozostały ostatnie apartamenty, które przyszli lokatorzy mogą nabyć o ponad 400 PLN/m2 taniej. Wszystkie lokale objęte są programem MDM.

Osiedle Centrum II położone jest w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Łodzi, wybranej z myślą o osobach szukających spokoju, a jednocześnie lubiących mieć wszystko w zasięgu ręki. Nowocześnie zaprojektowane apartamenty oferują wysoki standard i wygodę dla całej rodziny. Na ciekawą, ukształtowaną wokół wewnętrznego dziedzińca z zieloną Aleją Parkową zabudowę, składa się pięć czteropiętrowych budynków oraz cztery budynki dwupiętrowe, obejmujące 253 lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe  o powierzchni od 29 do 67 m2. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców są także balkony, balkony przeszklone, miejsca parkingowe naziemne oraz zlokalizowane w podziemnym garażu. Mieszkania wyposażone są w windy, dzięki czemu projekt przyjazny jest także osobom niepełnosprawnym. Projektanci osiedla dołożyli starań, aby zachować na nim wszystkie stare, wysokie drzewa. Umożliwiło to w połączeniu z klombami utworzenie prawdziwego osiedlowego parku. Dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw.

W ofercie pozostało 12 mieszkań o powierzchni od 38-48 m2. Wszystkie lokale objęte są programem MDM. Z okazji finalizacji sprzedaży J.W. Construction ogłosiło promocję – o ponad 400 PLN obniżyło cenę za m2.

Apartamenty Centrum II powstały w jednej z centralnych dzielnic miasta, w zabytkowej okolicy, z dostępem do bogatej infrastruktury. Nowoczesny projekt wpisuje się w achitektoniczne tradycje miasta –charakterystycznego, pofabrycznego krajobrazu metropolii. To doskonała lokalizacja zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Ponadto mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, że można je łączyć w większe apartamenty – powiedziała Małgorzata Ostrowska Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A. W promocji dostępne są ostatnie w ofercie mieszkania w atrakcyjnej cenie. Finalizację sprzedaży planujemy do końca kwietnia br.– dodaje.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

J.W. Construction Holding S.A.
http://www.jwconstruction.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »