Dom » Budownictwo

Nowe domy i mieszkania na osiedlu OPTIMA już w sprzedaży

Nowe domy i mieszkania na osiedlu OPTIMA już w sprzedaży
Zobacz więcej zdjęć »
Deweloper Inpro S.A. rozpoczął sprzedaż VI zadania inwestycyjnego osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu.

W ramach projektu powstanie 40 domów w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej oraz dwa budynki oferujące łącznie 64 mieszkania. Kompleks wyróżnia wysoki standard wykończenia, doskonała lokalizacja oraz liczne udogodnienia, takie jak zewnętrzna siłownia, wielofunkcyjne boisko czy wybieg dla czworonogów. Zakończenie budowy części domów jednorodzinnych oraz dwóch budynków mieszkalnych zaplanowano na koniec czerwca 2023 roku, a całe osiedle zostanie ukończone na koniec października 2023 roku.

OPTIMA VI to inwestycja wyróżniająca się kompleksowością, dobrze rozwiniętą infrastrukturą otoczenia oraz licznymi udogodnieniami. W ramach nowego etapu osiedla powstanie 40 domów w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej oraz dwa budynki mieszkalne obejmujące łącznie 64 lokale.

Powierzchnie domów liczą od 110 do ponad 134 mkw. i położone są na działkach mierzących od 155 do 401 mkw. Metraże lokali zlokalizowanych w budynkach mieszkalnych wynoszą od 39 do 58 mkw. i nie obejmują przestrzeni pod ściankami działowymi, dzięki czemu nabywcy płacą tylko za realnie wykorzystywaną powierzchnię.

Kompleks domów jednorodzinnych oferuje mieszkańcom wiele udogodnień. Na terenie osiedla powstaną naziemne parkingi z miejscami prywatnymi i ogólnodostępnymi, a część domów będzie miała także wiaty garażowe. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, wjazd na teren osiedla będzie możliwy przez szlaban sterowany przez telefon GSM. W każdym domu znajdą się 2 łazienki na piętrze, a także master bedroom z wydzieloną garderobą. Na każdej kondygnacji przewidziano także gniazdo pod tzw. access point, zapewniający bezprzewodowy dostęp do internetu w całym domu. Podstawą zapewnienia komfortu użytkowania będą pełne piętra, gwarantujące swobodę w aranżacji wnętrz.

Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli psów, na osiedlu domów jednorodzinnych przewidziano budowę wybiegu dla czworonogów. Będzie to specjalnie wygrodzone miejsce sprzyjające wspólnym spacerom z pupilem, a także teren pozwalający zwierzęciu na swobodną zabawę. Ważnym elementem zagospodarowania przestrzeni będą również ogrody i muldy deszczowe. Ich obecność nie tylko obniży koszty usług wodnych, ale także przyczyni się do oczyszczania i nawilżania powietrza, poprawiając tym samym jakość życia i zdrowia mieszkańców.

Budynki mieszkalne wyposażone będą w rowerownię i wózkarnię, a w nowoczesnych klatkach schodowych znajdą się cichobieżne windy. Pod budynkami wybudowana zostanie hala garażowa obejmująca 42 miejsca postojowe oraz boxy do przechowywania rzeczy. Dla mieszkańców dostępne będę również do nabycia miejsca postojowe naziemne. Właściciele lokali na parterze będą mieli dodatkowo do dyspozycji własne, przestronne ogródki.

OPTIMA VI powstaje w dzielnicy Gdańsk-Jasień, doskonale skomunikowanej z całym Trójmiastem. W odległości niecałych 10 minut znajduje się centrum handlowe Designer Outlet Gdańsk, a zaledwie 5 minut dzieli osiedle od wjazdu na Trójmiejską Obwodnicę, która umożliwia szybki dojazd do centrum Gdańska. Powstające na terenie kompleksu domów jednorodzinnych drogi wewnętrzne dodatkowo usprawnią komunikację inwestycji z drogą publiczną. Dla niezmotoryzowanych mieszkańców, w niedalekim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy z nową linią autobusową nr 120, kursującą na trasie Stężycka-Siedlce.

 

Przyszli mieszkańcy będą mieli nieograniczony dostęp do pełnej infrastruktury osiedla OPTIMA. Osoby ceniące aktywny wypoczynek będą mogły korzystać z zewnętrznej siłowni i wielofunkcyjnego boiska, a najmłodsi z dużego placu zabaw. Nową atrakcją dla mieszkańców będzie natomiast punkt widokowy, z którego będzie można podziwiać malowniczą panoramę okolicy. Na terenie inwestycji funkcjonuje również budynek handlowo-usługowy, oferujący m.in. dostęp do sklepu sieci Żabka, Piekarni Cukrowej, Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7, a także Żłobka „A-KuKu”. W obrębie osiedla znajduje się również bankomat i 24-godzinny paczkomat, umożliwiający wygodny odbiór przesyłek pocztowych o dowolnej porze.

Ceny lokali mieszkalnych zaczynają się od 8640 zł za metr kwadratowy, a działkę z domem jednorodzinnym można nabyć już za 920 tys. zł brutto. Planowany termin zakończenia całej inwestycji to koniec października 2023 roku.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.inpro.com.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »