Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nowe eksponaty na wystawie „Miasto Nauki” w Porcie Łódź

Nowe eksponaty na wystawie „Miasto Nauki” w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Znajdująca się w Porcie Łódź wystawa „Miasto Nauki” wzbogaciła się o dwa nowe eksponaty. Zwiedzający będą mogli zobaczyć jak wyglądaliby lewitując i wejść do Komnaty Nieskończoności. „Miasto Nauki” będzie można podziwiać w Porcie Łódź do końca grudnia.

Jak wygląda wnętrze aparatu fotograficznego i dlaczego niektóre studnie nie mają dna? Na te i inne pytania odpowiedzi znaleźć można na interaktywnej wystawie „Miasto Nauki”. Klienci Portu Łódź, poznają również tajemnicę pryzmatu i będą mogli podziwiać swoją głowę… na talerzu. Czeka na nich również szereg innych iluzji optycznych. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie zobaczyć można w „Mieście Nauki”. Do wystawowej kolekcji doszły właśnie dwa nowe eksponaty. Pierwszym jest tajemnicze lustro, dzięki któremu klienci Portu Łódź poczują się, jakby lewitowali. Drugi eksponat, Komnata Nieskończoności, pozwoli im zobaczyć tysiące własnych odbić. Dodatkowe efekty sprawią, że włosy zwiedzających wystawę staną się białe, a paznokcie zaczną świecić.

 

 

- Duża popularność, jaką cieszy się wystawa „Miasto Nauki” sprawiła, że zdecydowaliśmy się pozostawić ją otwartą dla zwiedzających do końca grudnia. Do szeregu eksponatów dołączyły też dwa nowe – dzięki pierwszemu będzie można zobaczyć siebie lewitującego, drugi natomiast sprawi, że poznamy tajemnicę nieskończoności – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

 

Wstęp na wystawę Miasto Nauki jest bezpłatny. Ekspozycja znajduje się obok sklepu RTV Euro AGD. Wystawę można zwiedzać z przewodnikiem.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »