Motoryzacja » Samochody

Nowe funkcje connectivity w modelach Volvo serii 90

Nowe funkcje connectivity w modelach Volvo serii 90
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo Cars, producent samochodów segmentu premium, ogłosił wprowadzenie kilku ważnych aktualizacji systemowych do swoich modeli serii 90.


Szwedzki producent oferuje już auta wyposażone w system Apple CarPlay. Teraz samochody będą mogły być wyposażone w system Android Auto, dający możliwość szerokiej integracji smartfona z systemem operacyjnym Android z samochodem.

Volvo Cars to jedyny producent samochodów, który oferuje możliwość podziału ekranu samochodu na część odpowiedzialną za sterowanie telefonem i część zarządzającą funkcjami samochodu bez konieczności przełączania się pomiędzy ekranami. Taka funkcjonalność bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i sprawia, że rozwiązania Volvo są najprostsze na rynku. Dodatkowo funkcjonalność Over-The-Air sprawia, że samochód ma zawsze aktualne mapy w nawigacji
– Dr Peter Mertens, szef działu badawczo-rozwojowego Volvo Cars.

Rozszerzając paletę obsługiwanych systemów operacyjnych, Volvo jednocześnie uruchomiło usługę Over-The-Air, która pozwala na zdalną aktualizację map w samochodzie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »