Technologie » Komputery

Nowe innowacje produktowe Commvault

Firma Commvault ogłosiła dostępność najnowszych innowacji produktowych, w tym nowych funkcji zarządzania danymi w chmurze i w środowiskach lokalnych.

Firma Commvault, globalny lider w dziedzinie rozwiązań klasy korporacyjnej do ochrony danych i zarządzania informacją, właśnie ogłosił dostępność najnowszych innowacji produktowych, w tym nowych funkcji zarządzania danymi w chmurze i w środowiskach lokalnych. Nowe funkcjonalności zwiększają elastyczność i prostotę rozwiązań chmurowych Commvault, ułatwiając klientom ochronę, kontrolę, zarządzanie i wykorzystywanie danych w środowiskach wielochmurowych. Obejmują one również nowe wsparcie dla tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania baz danych AWS, a także migrację baz danych Oracle i MS SQL w środowiskach wielochmurowych, takich jak AWS, Microsoft Azure i Alibaba Cloud Elastic Compute Service (ECS), oraz integrację z platformą ServiceNow.

 

 „W tych trudnych czasach ważne jest, aby organizacje miały możliwość elastycznego zarządzania swoimi danymi. Chmura obliczeniowa to kluczowy element zapewniający taką elastyczność”, powiedział Ranga Rajagopalan, Vice President of Product Management w Commvault. „Dzięki tym nowym funkcjom nasi klienci mogą łatwiej przenosić większą ilość obciążeń/aplikacji do chmury. Oferujemy większą prostotę oraz elastyczność w zarządzaniu i ochronie ich danych, bez względu na ich lokalizację”.

 

Większa elastyczność w przenoszeniu i zarządzaniu obciążeniami w chmurze

Przenosząc coraz więcej obciążeń/aplikacji do chmury, klienci mają coraz większe wymagania związane z możliwością przenoszenia danych i zarządzania nimi na różnych platformach chmurowych. Commvault właśnie rozszerzył możliwości przetwarzania w chmurze poprzez:

 

  • Umożliwienie tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania i migracji rozwiązań baz danych AWS DynamoDB, Redshift i DocumentDB.
  • Umożliwianie konwertowania, tworzenia kopii zapasowych i migracji obciążeń VMware do Alibaba Cloud ECS w celu zwiększenia elastyczności ich hybrydowych środowisk ze środowiskami multi-cloud.
  • Wspieranie migracji aplikacji baz danych Oracle i Microsoft SQL do Microsoft Azure, zwiększając tym samym zdolność do integracji usług chmurowych Azure w środowiskach hybrydowych.
  • Dalszą integrację z platformą ServiceNow w celu umożliwienia samoobsługi. Integracja na tak głębokim poziomie umożliwia klientom Commvault tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie i migrację systemów plików, maszyn wirtualnych, baz Microsoft SQL Server i innych zasobów katalogu usług ServiceNow. Wszystko to z poziomu jednej platformy ServiceNow SaaS.
  • Możliwość szybkiej konwersji baz danych Oracle Unix do Linux i odwrotnie. Funkcja ta ułatwia migrację lokalnych baz danych Unix Oracle do chmury oraz chmurowych baz danych Oracle Linux do infrastruktury lokalnej, bez konieczności posiadania licencji Oracle typu enterprise.

 

Uproszczenie zarządzania danymi dzięki ściśle zintegrowanemu interfejsowi

Dzięki rozwijanemu menu, klienci mają możliwość szybkiej nawigacji pomiędzy różnymi regionami, centrami danych, klientami, a także innymi implementacjami w Commvault Command Center ™, bez konieczności ponownego logowania. Takie rozwiązanie znacznie upraszcza obsługę w różnych rozwiązaniach Commvault. Aby jeszcze bardziej uprościć obsługę swoich rozwiązań w zakresie analizy i zarządzania danymi Commvault Activate ™, firma umożliwia klientom planowanie gromadzenia danych i uzyskiwanie dostępu do raportów dotyczących optymalizacji przechowywania plików, a także zarządzania danymi wrażliwymi oraz eDiscovery z poziomu Commvault Command Center.

 

Aby ułatwić klientom, jak najlepsze zrozumienie i wykorzystanie nowych funkcji i ich możliwości, Commvault rozszerzył swoje zasoby edukacyjne o filmy prezentujące te możliwości, dostępne w bibliotece edukacyjnej Commvault.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kwitowski@sigma.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »