Firma » Biznes

Nowe, interaktywne rozwiązania NEC do efektywnej współpracy

Nowe, interaktywne rozwiązania NEC do efektywnej współpracy
Zobacz więcej zdjęć »
NEC Display Solutions wprowadza na rynek nową serię interaktywnych rozwiązań do współpracy, stworzonych w celu poprawy jakości spotkań i konferencji.

Do nowych produktów należą: seria monitorów dotykowych NEC C SST ShadowSense™ oraz linia monitorów NEC CB, uzupełniająca ofertę rozwiązań dedykowanych do współpracy w przestrzeniach konferencyjnych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Średnio w 18%* spotkań udział bierze osoba, która dołącza zdalnie, co prowadzi do zwiększonego zapotrzebowania na technologię konferencyjną i służącą współpracy. Jednak bez w pełni niezawodnego i bezproblemowego rozwiązania spotkania mogą być długotrwałe i nieproduktywne, często wymagając podjęcia czasochłonnych działań następczych.

Mając to na uwadze, NEC opracował szereg nowych rozwiązań umożliwiających łatwiejszą, bardziej intuicyjną współpracę i zwiększających zdolność zespołów do łączenia się i udostępniania treści oraz pomysłów. Należą do nich: nowa seria monitorów dotykowych NEC C SST ShadowSense™ oraz nowa linia monitorów NEC CB, uzupełniająca ofertę rozwiązań do współpracy w przestrzeniach konferencyjnych.

 

Seria C SST pozwala użytkownikom uatrakcyjnić spotkania i konferencje rozdzielczością UHD. Technologia ShadowSense™ Touch eliminuje konieczność specjalnego zaciemniania pomieszczeń i zapewnia możliwość prowadzenia spotkań w naturalnym świetle dzięki precyzyjnemu interfejsowi dotykowemu, rozpoznającemu czy dotknięcie było zamierzone czy też przypadkowe - nawet przy bezpośrednim świetle słonecznym.

 

Dopełnieniem tych monitorów jest najnowszy soundbar NEC Collaboration, uniwersalne rozwiązanie konferencyjne dla mniejszych sal konferencyjnych. NEC Collaboration Soundbar zawiera wszystkie elementy niezbędne do efektywnej konferencji wideo, w tym: kamerę, mikrofon i głośnik. Został zaprojektowany do pracy bez konieczności instalacji sterowników, co przekłada się na prostą i niezawodną funkcjonalność plug-and-play. Soundbar posiada uniwersalny uchwyt montażowy, zapewniający maksymalną swobodę podczas instalacji.

 

W celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na prezentację bezprzewodową, NEC oferuje rozwiązanie Mosaic Connect, które umożliwia dołączenie czterech uczestników pozwalając im na jednoczesną prezentację przy pomocy dowolnego urządzenia poprzez przeglądarkę lub airplay. Mosaic Connect działa w oparciu o chmurę, pozwalając użytkownikom na zdalne połączenie się bez względu na to, z jakiej sieci korzystają. Mosaic Connect jest dostępne zarówno jako rozwiązanie sprzętowe (poprzez Mosaic Connect Box), jak i oprogramowanie zintegrowane z NEC CB i NEC InfinityBoard®.

 

Nowa seria monitorów wielkoformatowych CB, dostępna w trzech rozmiarach: 65 ", 75" i 86 ", zapewnia kompleksowe rozwiązanie do pracy grupowej w rozdzielczości UHD oraz interaktywność przy nawet 20 jednoczesnych punktach dotyku. Monitory oferują zaawansowaną funkcjonalność, w tym możliwość pracy jako tablica interaktywna poprzez Mosaic Canvas, bezprzewodowe udostępnianie ekranu za pośrednictwem Mosaic Connect, przeglądarkę internetową, czytnik plików PDF i przeglądarkę dokumentów Office. Moc obliczeniową zapewnia gniazdo NEC OPS, pozwalające użytkownikom na dodanie modułów komputerowych Slot-in PC z systemem Windows 10 Professional.

 

Wszystkie nowe urządzenia są wyposażone w funkcję zarządzania kosztami, która pozwala oszczędzić czas i pieniądze, zarządzając wszystkimi podłączonymi urządzeniami z centralnej lokalizacji za pomocą bezpłatnego oprogramowania NaViSet Administrator 2.

 

"Nowa technologia wyświetlania służąca kooperacji wpłynęła na sposób pracy, umożliwiając chociażby efektywną pracę zdalną, ale często zbyt skomplikowane rozwiązania stają się przeszkodą dla efektywnej współpracy", powiedziała Jasmin Stemmler, Product Marketing Manager w NEC Display Solutions Europe.

 

"W NEC naszym celem jest uczynienie technologii „niewidoczną”, jak to tylko możliwe, dzięki czemu uczestnicy mogą po prostu włączyć swoje urządzenia i zacząć intuicyjnie i bezproblemowo udostępniać materiały. Nasze nowe produkty są istotnym dodatkiem do naszych rozwiązań do komunikacji i współpracy w salach konferencyjnych. Co więcej, są one wspierane przez rozbudowaną sieć pomocy z opcjonalnymi usługami serwisowymi poprzez NEC ServicePLUS, naszą usługę dożywotniego serwisu i wsparcia. To wszystko jest częścią naszej misji, aby uczynić współpracę prostą, intuicyjną i bezproblemową", podsumowała Stemmler.

 

Wszystkie nowe interaktywne rozwiązania NEC służące współpracy, zostaną zaprezentowane na stoisku NEC na ISE 2019 w Amsterdamie. Monitory wielkoformatowe NEC z serii CB pojawią się w sprzedaży w kwietniu 2019 r.

  

* Źródło: Futuresource ConsultingRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »